Mutfak Dekorasyonu Tost makinası..

homesweethome3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2013
2.994
1.324
35
120070224-1-korkmaz_a316_tostella_tost_maknesi_pembegri.jpg
Bu tatlış tostellayı kullanan varmı acaba tost makinası ve çaycı arayışındayım

Bnm mutfak ürünlerim genelde pembe olmasina ragmen ben elektronik esyada pembe olayina pek cesaret edemedm cnm. Isidan kaynakli sararmalar olabilir diye dusundum. Hatta arzumun pembe bi caycisi var ondan almistim. Ceyizimdeydi vazgectm anneme verdim. Evde kullaniyoruz ama hic memnun degiliz cok ses yapiyor takir takir ses oluyor kaynarken. Bide bayaa pahaliydi. Tost makinesi olrk da ben şunu aldim foto yukluorm bi arastrirsin. Hem tost hem izgara olrk kullanilabliyor. Delonghi cgh900

Eklentiler

• images (11).jpg
    images (11).jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 119
Bnm mutfak ürünlerim genelde pembe olmasina ragmen ben elektronik esyada pembe olayina pek cesaret edemedm cnm. Isidan kaynakli sararmalar olabilir diye dusundum. Hatta arzumun pembe bi caycisi var ondan almistim. Ceyizimdeydi vazgectm anneme verdim. Evde kullaniyoruz ama hic memnun degiliz cok ses yapiyor takir takir ses oluyor kaynarken. Bide bayaa pahaliydi. Tost makinesi olrk da ben şunu aldim foto yukluorm bi arastrirsin. Hem tost hem izgara olrk kullanilabliyor. Delonghi cgh900
Teşekkür ederim canım renkli cıvıl cıvıl daha güzel gibi geliyor ama kullanış en önemlisi,bu dediğin modeli canlı gördüm çok şık ama mutfağım için büyük gelmişti ben daha küçük bişey arıyorum

tost makinesi için ilk tercihin kesinlikle korkmaz tost makinesi olmalı

Son düzenleyen: Moderatör:
X