torch testi hangi haftada yapılıyoor

ben 20. haftadayım acabaa ç.ok mu geç endişeliyimm

arkadaşım bu testler hamileliği ilk öğrendiğin zaman yapılıyor , ben 6. haftamda öğrendim ve doktorumun ilk söylediği şey bu testleri yaptır sonucu getirdi..
senin doktorun da mutlaka yaptırmıştır , yapmamasına imkan yok , anneyi ve bebeği riske sokamaz hiçbir doktor..

testlerine baktım yok öyle birşeyy
walla ne olacak bilmiyorum c.tesi randevum var önceden aradım bu test için telaşlanma dedi amaa korkuyumm

testlerine baktım yok öyle birşeyy
walla ne olacak bilmiyorum c.tesi randevum var önceden aradım bu test için telaşlanma dedi amaa korkuyumm

torch adı altında değildir zaten bu şekilde baktıysan rubella,kızamıkçık,hepatit vs bakılmadımı ilk doktora gıttınde bu testlerın genel adı torch

torch adı altında değildir zaten bu şekilde baktıysan rubella,kızamıkçık,hepatit vs bakılmadımı ilk doktora gıttınde bu testlerın genel adı torch

merhaba.
banada torch testı baslıgında test yapılmadı.sadece hbsag kemoluminesans ve benzerı yazıyor.acaba bahsettıgınız test bu mu?

bende hamileliğimi ilk öğrendiğim anda yapıldı (yaklaşık 3 haftalık hamileydim testler yapıldığında)
doktorunuzun atlamaması gereken bir nokta mutlaka yapılmıştır sizede yapılmadıysa da drunuza hatırlatın arkadaşlar lütfen çünkü bebeği etkileyen bir durumm diye biliyorumm

X