TNT Express & Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Teşekkürler

biranne54

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
741
32
70
TNT ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bu yıl 9.kez başlattıkları ''Kitap Kampanyası'' ile elinizde bulunan ve bağışlamak istediğiniz kitapları hiçbir ücret talep etmeden evinize kadar gelip alıyor.Kampanyanın amacı,Türkiye'nin en ücra köylerinde ve çok zor şartlarda eğitimlerini sürdürmeye çalışan öğrencilere yardımcı olmak.Elimde dershanelerin vermiş olduğu ve sayısı bir hayli fazla olan üniversite hazırlık kitaplarını,TNT'ye telefon ettikten kısa bir süre sonra gelip aldılar.Bu güzel hizmeti sağladıkları ve eğitim konusunda bu denli duyarlı oldukları için TNT'ye ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne ÇOK TEŞEKKÜRLER!

Sizin de bağışlamak istediğiniz kitaplar varsa lütfen vakit kaybetmeyin ve bu kampanyayı olabildiğince fazla insana duyurun.

TNT Tel:444 0 868

Son düzenleme:
kısmetsiz kedi ilgilenmene çok sevindim.birkaç kişi dışında kimsenin ilgisini çekmemiş ona da üzüldüm.ben şu an anadolu yakasında oturuyorum avrupa yakasında da geçici bir evimiz var geçen hafta oraya gittim orada da 4 poşet kitap vardı onları da düzenledik,öss kitaplarıydı.4440868 nolu telefonu aradım işiniz varsa kapının önüne koyun alırız dediler aynen öyle de yaptılar.öyle duygulandım ki.bu arada sorunun cevabını unuttum sadece istanbulda mı var bilemiyorum verdiğim telefonda arayıp öğrenebilirsiniz.

protesto kosesı kalktıgı ıcın hazır baslık acılmısken söylemek istedim

ben tşk etmiyorum Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine aksine kınıyorum böyle bir zihniyete sahip oldukları için
burs basvurum kabul edilmedi
nedeni de su benim Ataturk ilke ve ınkılaplarını kabul etmeyen bir gorunusum varmış
trajikomik bir olaydı paylasmak istedim

Önemli Not: Asla ve asla polemik yaratmak için yazmıyorum (az cok zaten benı tanıyan tanır), lutfen konu tartısmaya donmesin sadece belirtmek istedim.

Son düzenleme:
X