Tlf Faturamm :((

Gokkusagi_1988

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
211
1
Ya haddinden fazla tlf faturam gelmis annem duyarsa gebertir beni napip edip eve gelen faturayi ondan saklamam lazim yok etmem lazim napicam ben ya sirketi arasam fayda etmez yine gonderirler :KK43: odeye bilirimm gucum var ama annem diyecek bu kadar sen kimle konustun ben diyememki sevgilimle aaa cildircem napcem yaa :KK43: eve gelen faturayi gormese ruhu duymaz belki ama o eve gelen faturayi ya annem ya kardesim gorecek aglamak istiyorum korkudan ne yapcegimi sasirdim ve eger dogru duzgun bir yalan bulamazsam babamada soler napcem ben yaa :KK43::1no2:senağlamasenağlamasenağlama

sana gelen bir faturayı annen neden açsınki? telefon faturası olsa bile senin adına geliyor, senden başkasının açması tuhaf olur
ama yok annem açıyor diyorsan yapacak bişey yok ya devamlı postayi takip edeceksin yada annen sorduğu zaman doğruyu anlatacaksın. Doğruyu anlatmakda bana en iyismiş gibi geliyor neden yalan konuşasınki zaten

dogruyu soyledigimde babama soler ve ozamanda olacaklari dusunemiyorum annem acar bakar o acmasa bile benim kardesim var saolsun o acar :KK43:

faturanın geliş adresini degiştiremiyormusun mesala banka extraları isteyince mealine geliyor degiştire bilirsen adresi degiştir derim

bende bekarken böyle bir sykinti yasamistim
faztura gelecegi hafta okula gitmemistim sabah erkenden kalkar posta beklerim
simdi bunu okuyunca o günlerim geldi aklima:)))
insallah sende ben gibi sansi olursun ve postaciyi yakalarsin
ama egerki yakalanirsanda
kesinlikle yalan konusma is dahada gereksiz bir hal alir
bence herseyi acik acik anlat

İptal et faturanı. Sadece mail adresine geliyor o zaman. Hem kağıt israfı da azalmış olur böylece. Bence herkes e-faturaya geçmeli valla.

valla aynı durum benım basıma da geldı ozaman odeyebılcek durumda da degıldım bı ton azar ısstmıstım hıc unutmam bence de e-faturaya geç biran önce

şimdi e-faruraya geçmen bişeyi değiştirmez ancak bundan sonraki faturaların mailine gelir
o yüzden e faturaya geçmek için geç şu anda
o yüzden ya kardeşine anlat durumu fatura gelince açmamasını yada annene söylememesini iste yada postacı takip etmekten başka çaren yok

benimde bi ara faturam çok geliyordu ve saklayıp gizlice ben ödemiştim farkedildiinde baya bi azar işitmiştim
bncede ya kardeşinle konuş yani kardeşin seni anlarsa erkek kardeşse pek zannetmiorm :KK70:
yada faturanı takip et
kolay geLsin cnm

ne zamana kadar saklamayı düşünüyorsun ki bigün elbet öğrenecekler belkide ilişkinizi ailenin öğrenme zamanı gelmiştir hııı.ben dürüst ol derim sen bilirsin...

kaç yaşındasın bilmiyorum ama bence dürüstçe erkek arkadaşın olduğunu söyle.yalan söylersen yada kandırmaya çalışırsan öğrenirlerse sana güvenleri kalmaz.en fazla kızarlar dövecek halleri yok ya.ev telefonuysa çok uygun tarifeler var. onlara geçersin benim faturam 200 gelirdi şimdi 50 geliyor.(uzun konuşturan tarife) eğer cepse öğrenciysen kampüs celle geç(kızımdan biliyorum) dünyanın sonu değil üzme kendini.

evet 20 yasindayim ama kardesimde duyarsa pek iyi bakacagini sanmiyorum hepiniz saolun benim yapacagim sey artik postaciyi kapida beklemek :KK43: sevgilimide soyleyemem suan icin :KK43:

posta kutusunun anahtarini yanina al sen bak..faturanin gelis tarihi bellidir yani her ay o tarihte gelir o zamana yakin al anahtari bak yada söylemek zorundasin,.

X