Bölgesel İncelme Titreşimli kemer mi, abtronic pedli kas çalıştırıcı mı daha iyi ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

bende anlayamadım yaa nasıl kullanıcaz bilemiyorumm off

Normalde bi kemer var karında kullanmak için,onların içine pedlerini takıyosun,kemer ve pedler vucut ölçüleri için ayarlanabiliyo.1 tane de ayrıca tekli ped var,onu da kola yada bacağa takabiliyosun.Ama ben tekli pedi kullanmıyorum pek,karın için kullandığımı basenlerime ve ön bacaklarıma denk gelicek şekilde kullanıyorum,o halde ayağa kalkmak dolaşmak falan zor oluyo ama iyi bi yöntem yani.

kızlar bu alet çok güzel etkili ama çok çabuk bozuluyo haberiniz olsun pedleri falan çok hassas ama işe yarıyo...

Bu titreşimli kemerlerin uzun süre kullanımıda kalp ritmini bozduğuna dair çokca yazı okumuştum geçen gün de doktorum programında bahsedilmişti organlara zararı varmış bu gibi aletlerin ve zayıflamak adına pek de bir yararı yok diye dinlemiştim.. Bir ara almayı bende düşünürken bu söylemler yüzünden vazgeçmiştim.

Ben evde deildim ya bayadır kullanamadım,başlayacağım bugun.Senin nasıl gidiyo

canım ben daha başlayamadım.oğluma annem baktığı için yemeğimizi orda yiyiyoruz eve gelincede oğlanla birlikte uyuyoruz.annem bana kızar diyede götüremiyorum oraya.sağlığa zararlı der kızar bana.bakalım bir gün başlayacağım da ne zaman bilemiyorum...

Kızlar slm..
benimde doğumdan kalan kocaman bir göbeğim var. Spora gidiyoprum düzenli olarak mekik pilates falan yapıyorum ama bir türlü kurtulamadım gitmiyor yaa.. sz bu ürünü bayağıdır kullanmışsınız 1 ay falan olmuş konu açılalı nasıl memnun musunuz incelme sıkılaşma ne oranda yani ne kadar etki etti? birde diyet ve ekstra spor falan yaptınız mı? bende almayı düşünüyorum ama...

kızlar merhaba bende abtronıc x2 almak ıstıyorum nette cok arastırdım birde sizinde yorumlarınızı okudum fakat sadece internette alınıyor sizce hangi siteden almalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…