Bölgesel İncelme Titreşimli kemer mi, abtronic pedli kas çalıştırıcı mı daha iyi ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tomb_raider arkadaşım, hayırlı olsun almışsın kazık yedim diye düşünme ben aldığımda 149 liraydı bikaç lira fark için kendi sitesinden değil başka yerden aldım bozuk çıktı değiştirdiler falan ama süreç sinir bozucuydu....o yuzden kendı sıtesinden alman iyi olmuş umarım işe de yarar

canım küçük pedler takılı kalıyo sen sağa sola döndürüp ayarlayabilirsin ...pedlere jeli iyi sür yoksa çimdik yemiş gibi oluyosunön karın ve arka taraf için küçük pedler kalça basende olur tabi...büyük ped ise bacak için lastikli bir şerit varya ona takıyorsun motorunuda çıkarıp tak bacaklarına yapabilirsin ayarlarıda ok işaretleri olan yerler varya kemerde içinde ordan katlıyosun beline göre çırtçırtlı zaten ...başta bende zorlandım bu ne yaa dedim arıca benim aldığımda orjinal ürün sadece kampanyalar oluyo bazı yerlerde iyiki çok para vermemişim diyorum çok kapsamlı bir alet değil ama dediğim gibi karını iyi çalıştırıyor ama bende öle sonrasında kaslarda ağrı olmadı bide son ayarda yaptım herkez öyle diyordu yarım saat yaptım azmı acaba:44:

hmm saol cnm anladım şimdi.E tabi yavaş yavaş=))
Ben çok sevdim bunu yaa, 2 gündür kullanıyorum hemen fark ettim.Acaba psikolojikmi dedim ama arkadaşımda farketti.Kas ağrısı olmadı bendede ama kullanırken kaslarım çalışıyo.
Ben şimdi aşağıdan yukarıya doğru en alta ortaya ve en yukarı sırayla gidiyorum 40 ar dakka,söylediğin gibi basenlerede yaptım 40 dakka.Pasif jimnastik için günde 45 dakka haftada 3 gün demişlerdi,o yüzden 30 dakka bence çok gelmez.Ama ben hergün sık sık yapacağım=)
İyiki almışım ya kesinlikle yerinde bi alışveriş oldu,Ama bu günmde 2 pil yiyo yaa habire pil mi alıcaz
Yaa bi de benimki bazen kendi kendine kapanıyo açılıyo,pil yerlerinde bi temassızlık var gibi geliyo ama çalışıyo.:26:

öyle dedim cnm artık ya almış bulundum ama iyiki almışım

inşallah sonuç alırız canım piller benim bitmedi hala ama çabuk biter bu çalışmaya galiba...bacaklarda çok batıyo amaiyi çalıştırıyo acı çekiyorum resmen bacaklara takınca..yağlı yerler acımıyo

bende bu ab tpronic ten aldım kızlar bir hafta on gün kadar kullandım ama belimde çok acayip bir agrı yaptı sonra kullanamadım bir ay kadar sürdü agrının geçmesi:44::44: sizde böyle birşey oldu mu acaba:26:

öyle bir ağrı olmadı bende pedleri koyduğumuz noktalarada dikkat etmek lazım peki sende incelme sıkılaşma olmadımı canım...birde kullananlar her yerim ağrıyo spor yapmış gibi diyor bende olmadı öyle bir ağrı...işe yaramayacakmı acaba:44:

Bendede olmuyo ağrı ama bence bu işe yaramadığı anlamına gelmez yaa.Çünkü ben mekik falan çekiyodum eskidende.Bence vucut uzun süre egzersiz siz kalmışsa başlangıçta ağrı yapıyo olabilir.

kızlar nerdesiniz düzenli kullanıpta faydasını gören oldu mu çok merak ediyorum.ben bundan 2 ay kadar önce aldım ama oğlumdan fırsat bulupta kullanamadım.sadece 2 gün kullandım.sonrabıraktım halen aklımda kullanmayı düşünüyorum ama oğlum işten geldikten sonra sürekli benle olmak istiyor hak vermiyorda değilim gündüz anneye hasret.bu kilolar nasıl gidecek bilmiyorum en az 10 kilo vermem gerekiyor.

Vala cnm 1 hafta kadar kullandım sadece 1 gün aralık verdim.Çok iyi gidiyodu,şahsen toparlandım biraz diyebilirim ama kas göremedim tabi 1 haftada olmas
Arıza yaptı ürün bugun geri yolladım 1 kaç gün sonra devam edicem.Ama ben memnunum

evet canım 1 haftada kas olmaz.zaten ben pek kas olsunda istemiyorum.yağlarım erisin yeter.sen gün içinde süre olarak ne kadar ve hangi bölgelerini yapıyorsun.

evet canım 1 haftada kas olmaz.zaten ben pek kas olsunda istemiyorum.yağlarım erisin yeter.sen gün içinde süre olarak ne kadar ve hangi bölgelerini yapıyorsun.

Ben abartıyo olabilirim=) yaptığım zaman mutlaka 45 dakka tamamlıyorum.bel basen göbek üzerine sırayla yapıyorum.Günde 2 tur yapıyorum.Ama benim yaptığım sağlıklı olmayabilir çok olabilir,çünkü yatağa yattığımda sanki hala üzerimde o cihaz varmış gibi oluyo

canım ürünüm bozuldu demişsin ya bu cihazı bir seferde 10 dakikadan fazla kullanmamak gerekiyormuş.bunu bana eşimde söyledi elektronik aletlerden çok iyi anlar ki bundan yaklaşık 7 yıl önce şu titreşimli kemerlerden almıştım bende o zamanlar bir seferde 20 dakika yapıyordum(en fazla 2 gün dayanmıştı :) ) ve benim ürünümde bozulmuştu hatta para mı iade almıştım.bana kalırsa ürün eline geldiğinde bir 10 dakika çalıştır daha sonra biraz bekle tekrar kullan.tabi bunu uygulayıp uygulamamak sana kalmış canım :)

bettybluee arkadaşım merhaba ben yenı old. henuz ozel mesaj atamıyorum abtronicx2 bence eniyisi ...motorlu kemerler gibi titretmiyo kas çalıstırıyor tensler ,pasif jimnastik gibi ben kullandıgımda ertesı gun mekık cekmısım gıbı agrıyodu kaslarım ama dıger arkadaslar agrı olmadıgını yazmıslar ama şunu soyleyebılırım işe yarıyor gercekten

tomb_raider senin kemerde bir temassızlık var bence de iyi ki göndermişsin umarım yenısıyle degıstırırler bi de cok pıl yıyormus neden ? anlamadım ben sureklı kullanmıyorum dogru ama bir hafta sureklı ve yapabılecegım her yerıme 45 er dk kullanıyorum sonra bır ay kullanmıyorum oyle oyle gidiyor 2 sene oldu jeli falan bitti ama pillerini daha hiç değiştirmedim firmaya bi sor istersen neden cabuk bıtıyo pil?

Cnm iyiki söledin,haklısın benimkini çok kullanmaktan beyni kurcalandı heralde.Bugun geldi cihaz ama değiştirmişlermi yoksa tamir mi etmişler anlayamadım.Şu an iyi çalışıyo ama bu sefer söylediğin gibi 10 dakkayı aşmıycam.Dinlenip öyle devam edicem=)

Yaa cnm ben çok kullandım ya ondan beyni bozuldu,yada dediğin gibi temassızlık vardı hareket edince falan duruyodu,kendi kendine çalışıyodu,sonra tamamen kapandı.Pil şimdilik iyi gidiyo,düzgün çalışmayınca ben pil bitti sanmıştım ilk,, deiştirmiştim hemen.ama az ve sık kullancam artık.Banada garip gelmişti hemen pil bitince.Bu arada jel fiyatı nette nasıldır bilmiyorum ama bu iletken jeller eczane yada medikalde satılıyo biterse ondan alabilirsiniz

kızlar ne kadar şanslısınız istediğiniz heran ürünü kullanabiliyorsunuz.ben işten gelince oğlumla ilgilenmekten bir 10 dakikamı bile ayıramıyorum.sizleri okudukca heveslenip yapasım geliyor ama nerdeee.benim oğlan bu aralar daha bir hareketli oldu.bu günlerinizin değerini bilin.şimdiden zayıf olun ki doğumdan sonra kilo vermek bayağı bir zor oluyor.gerçi belki aranızda evli olup çocuğu olanda vardır ama bekarlar bu konuda çok şanslı :)

Canım ben takılıyken bi çok işimi yapıyorum mesela.Sende yapabilirsin ama tabi olay çocukla ilgilenmek olunca nasıl olur bilmiyorum ama ben ilk iş takıyorum sonra ev içinde işlerimi yapıyorum:)

kızlar basenlerimden çok şikaytçiyim çokkkk bende sipariş ettim shoping tv den en az 7 iş günü içinde geliyormuş... basenlerde nasıl kullanıyorsunuz anlatır mısınız gelince direk basenlerime takıcam çünkü bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…