Bölgesel İncelme Titreşimli kemer mi, abtronic pedli kas çalıştırıcı mı daha iyi ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

aralikkizi

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2010
463
32
Kullanan arkadaşlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.Bu konular ayrı başlıklar haline mevcut ..Ama ben halen ikisinin arasında farkı anlayamadım.Daha doğrusu mantığını anladım.Kafamı karıştıran 3 cihaz var..

1-
sporzf41d.jpg

Bu cihaz tens cihazı olarak geçiyor ve şu içinden 4 tane ped çıkan kemerlerin değişik bir tipi sanırım.Bu da kasların üzerine takılıyor ve düzenli kasılmalarla pasif jimnastik sağlıyor

2-
Spor_636187.jpg

Bu da çoğunlkla kullanılan ve pedleri bulunan bir kemer..

3-
spordelta1121.jpg

Bu kemerin pedleri yok sadece karın üstüne takıldığında bilemiyorum ama sanırım güçlü şekilde titreşim veriyor.

Şimdi merak ettiğim bunlardan hangisi selülit, yağlanmanın dağıtılması, hem basen hem karın hem de bacaklarda kullanılabilir olması, kasa vucuda zarar vermemesi, anlamlarında çok daha verimli olacaktır?:97:

Kullanan arkadaşlar tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.Bu konular ayrı başlıklar haline mevcut ..Ama ben halen ikisinin arasında farkı anlayamadım.Daha doğrusu mantığını anladım.Kafamı karıştıran 3 cihaz var..

1-
sporzf41d.jpg

Bu cihaz tens cihazı olarak geçiyor ve şu içinden 4 tane ped çıkan kemerlerin değişik bir tipi sanırım.Bu da kasların üzerine takılıyor ve düzenli kasılmalarla pasif jimnastik sağlıyor

2-
Spor_636187.jpg

Bu da çoğunlkla kullanılan ve pedleri bulunan bir kemer..

3-
spordelta1121.jpg

Bu kemerin pedleri yok sadece karın üstüne takıldığında bilemiyorum ama sanırım güçlü şekilde titreşim veriyor.

Şimdi merak ettiğim bunlardan hangisi selülit, yağlanmanın dağıtılması, hem basen hem karın hem de bacaklarda kullanılabilir olması, kasa vucuda zarar vermemesi, anlamlarında çok daha verimli olacaktır?:97:

arkadaşım ben bahsettiğin iki kemeri de kullandım ..ab tronic muhteşem bişey onu alıp kullan bence ilk kullanımda fark edeceksin kasların saatlerce mekik çekmişsin gibi agrıyo

arkadaşım ben bahsettiğin iki kemeri de kullandım ..ab tronic muhteşem bişey onu alıp kullan bence ilk kullanımda fark edeceksin kasların saatlerce mekik çekmişsin gibi agrıyo

Aylinalp cevabın için teşekkür ederim ama ben resim de koymuştum neden silindiki acaba..Esas resimlerde ne oldukları görünüyodu..Bu arada abtronic dediğin sanırım 4 tane pedi olup da kasların üstüne yapışan değilmi..peki bu aynı zamanda bacak basen için de kullanılabilir mi?Yani selülit ve sıkılaşma için ben daha çok bu amaçlı kullanmak istiyorum da?

Son düzenleme:
rica ederim arkadasım evet siyah ve pedli olan vücüdünün her bölgesinda kullanabılıyosun kol ve bacak için kucuk kemeri de var ama ben buyuk olanı bacagıma da kullanıyorum kucuk olanla ugrasmıyorum hıc eğer daha önce pasıf jımnastıge gıttıysen bılırsın aynı oyle calıstırıyo kasları

tomb_raider arkadaşım, ben bir hafta kullanıp bir ay kullanmadım yani bir türlü periyodik olarak kullanmayı başaramadım bu yüzden sana yanlış bilgi vermek istemem ama kasları çok iyi çalıştırdığını söyleyebilirim ..yaptıktan sonra ertesi gün yüzlerce mekik çekmiş gibi ağrırdı ..umarım yardımcı olmuşumdur.. alır , kullanırsan ve işine yararsa lütfen paylaş olur mu?

Çok tşk canım.Bana kalsa hemen alıcam ama tereddütlerim var işte.Mesela geçen gün bi güzellik merkezinde 1 seans 45 dakika pasif jimnastiğe girdim kaslarımı ve kasılmaları resmen hissetmiştim.Tabi onun kadar olmasada en azından bu cihazdada öyle hissedebilmişmiydin sen? Yani bilindik titreşimli kemerlerdense onu alacağıma pasif jimnastiğe yazılıcam da o yüzden bu kadar detaylı soruyorum:KK9:
Bi de bu cihaz sadece nette satılıyor sanırım elde satılmıyo değilmi , deneme şansım da yok yani.:26:
inş alırsam sana mesaj atıcam:KK34:

tens cihazından var bende çok kullanışlı değil birde ped yapışma özelliğini çabuk kaybediyor devamlı pil değiştir daha masraflı yani...abtronic daha kullanışlı gibi arkadaşlarda söylemiş kas ağrısı oluyor diye işe yarıyorsa bende denicem kızlar...bide düzenli yapabilsem aldığım aletleri:KK37:

Cnm 69 tlye aldım ama seninki ne marka? benim aldığım abtronicx2.

canım ben henüz almadım ama hafta içi alırım kesin benim baktığımda abtronicx2 kampanyalı fiyatları var en ucuz 25 90 a kadar değişiyor fiyatlar...hepside aynı ürün googledan arattım birsürü çıktı site adı vermek yasak sanırım özelde atamıyorum mesaj...ama sen almışsın zaten...inşallah faydalı olur..bende bu aletin küçük versiyonu vardı pyramid power diye oda etkili ama seviyeyi arttırdığımda çimdik yiyormuş gibi oluyordum yerimden zıplıyordum yani:KK52:bu daha etkili olur gibi geldi bana daha çok zıplatır belki kilo veririz böylece:KK60:

canım ben henüz almadım ama hafta içi alırım kesin benim baktığımda abtronicx2 kampanyalı fiyatları var en ucuz 25 90 a kadar değişiyor fiyatlar...hepside aynı ürün googledan arattım birsürü çıktı site adı vermek yasak sanırım özelde atamıyorum mesaj...ama sen almışsın zaten...inşallah faydalı olur..bende bu aletin küçük versiyonu vardı pyramid power diye oda etkili ama seviyeyi arttırdığımda çimdik yiyormuş gibi oluyordum yerimden zıplıyordum yani:KK52:bu daha etkili olur gibi geldi bana daha çok zıplatır belki kilo veririz böylece:KK60:

ayy kazıkmı yedim ne:KK53: Ben kendi sitesinden aldım.Olsun artık napalım haklısın almış bulundum:) Yinede mutluyum ve faydası olcakmış gibime geliyo.En çok ta selülit gidermi onu merak ediyorum.Spor yapsam daral geliyo nefesim kesiliyo tam bana göre aslında böyle cihazlar:KK9: İnşallah bunların bize yanetkisi yada olumsuz etkisi olmaz.Bu arada Acaba zıplayarakmı kilo verdiriyo hakkaten:KK52:

ayy kazıkmı yedim ne:KK53: Ben kendi sitesinden aldım.Olsun artık napalım haklısın almış bulundum:) Yinede mutluyum ve faydası olcakmış gibime geliyo.En çok ta selülit gidermi onu merak ediyorum.Spor yapsam daral geliyo nefesim kesiliyo tam bana göre aslında böyle cihazlar:KK9: İnşallah bunların bize yanetkisi yada olumsuz etkisi olmaz.Bu arada Acaba zıplayarakmı kilo verdiriyo hakkaten:KK52:

gelişmeleri yaz canım olurmu bende alıcam inşallah ...yan etkisi olmaz sanmıyorum fazla abartmamalı tabi kullananlar memnun bakalım...düzenli yaparım inşallah yapmam lazım yaz geldi acele etmem lazım 1 ay denicem bakalım umutluyum...:KK61:

gelişmeleri yaz canım olurmu bende alıcam inşallah ...yan etkisi olmaz sanmıyorum fazla abartmamalı tabi kullananlar memnun bakalım...düzenli yaparım inşallah yapmam lazım yaz geldi acele etmem lazım 1 ay denicem bakalım umutluyum...:KK61:

yazıcam cnm Ama gözle görülür etkisi 14 gün sonrasında başlıyomuş öyle diyodu reklamında .Bende umutluyum ama bakalım artık. pasif jimnastik cihazlarıyla aynı görevi görüyo olsa bari:26:

yazıcam cnm Ama gözle görülür etkisi 14 gün sonrasında başlıyomuş öyle diyodu reklamında .Bende umutluyum ama bakalım artık. pasif jimnastik cihazlarıyla aynı görevi görüyo olsa bari:26:

14 günmü o zaman 1 haftada 2cm inceldim diyenler uyduruyo... acaba yağlarıda yakıyormu sadece kaslarımı çalıştırıyo.

Bende merak ediyorum inş 2 sini de yapıyodur.Daha gelmedi elime yarın gelse bari

benimki bile geldi ne kadar ufakmış öle 60 70 90 edecek bir ürün değilmiş ben 35 e aldım kargo içinde minicik bir çanta orjinal ürün ayrıca belli...daha deneyemedim ama bakalım işe yarar inşallah almayan arkadaşlar fazla para vermesin 25e bile var bence çok paraya değmez...

şuanda deniyorum etkili bir alete benziyor yanlız jeli iyi sürmek lazım karını içine çeken programı var mekik galiba birde ön ve arkayı istediğimiz hızda ayarlayabiliyoruz gayet güzel küçük ama hüneri büyükmüş etkili olacak gibi sence nasıl eline geçtimi..

şuanda deniyorum etkili bir alete benziyor yanlız jeli iyi sürmek lazım karını içine çeken programı var mekik galiba birde ön ve arkayı istediğimiz hızda ayarlayabiliyoruz gayet güzel küçük ama hüneri büyükmüş etkili olacak gibi sence nasıl eline geçtimi..

Evet cnm aldım ve ilk kez kullanıyorum şuan.Aynen bende sen gibi ilk aldığımda önyargılı düşündüm ama şuan kullanıyorum gerçekten etkisini hissediyorum bende.Tıpkı pasif jimnastiğe benziyor.Evet iyiki almışım gayet güzel şimdilik:KK71:

yaa sen hemen anlayabildinmi bunu?
Ben şimdi 10 dakka kullandım ama daha anlayamadım kullanılışını:S
bende 4 tane küçük ped çıktı,Ayrıca 1 tane büyük var o ne oluyoki?
Bi de bele göre genişlik nasıl ayarlanıyoki:26:

X