Tıtanıc Beach Resort

butterflyh

..prensess..
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
87
0
[ı]kızlar hepinize selam.:KK3:
Nasip olursa ekim ayında balayı için titanıc beach resort-antalya-lara ya gitmeyi planlıyoruz
bu otele daha önce giden varmı ? En çok merak ettiğim konu ise oteldeki rus-yabancıların :KK37: Doluluk oranı.yüksek olabileceğini düşünyorum ama ay olarak bi bilgisi olan varmı kızlar.acilll :KK54:[/ı]​

Rus turistler ekim ayında yok denecek kadar az oluyor,genelde gençler o ayda olmuyor ileri yaştakiler geliyor..

Bu oteli önermem lara kundu bölgesinde tek kalınabilecek otel mardan palace'tır onun dışındaki otellerden pek birşey beklemeyiniz.
Belekte Adam&Eve var 1 hafta kaldım görebildiğim en güzel otel kesinlikle Adam Eve dir zaten yıldız falanda kabul etmiyorlar :) odalarını anlata anlata bitiremem servisi hizmeti çalışanların güleryüzlülüğü herşey rüya gibi.Hem balayında olduğunuzu söylersiniz size özel süprizler yapıyorlar ücretsiz olarak.
Onun dışında yine belek tarafında su sesi oteli var ela quality falan güzel otellerdir bunlarda.
ama olay balayı ise kesinlikle adam&eve

bu oteli bnde önermiyorum güzel değil alanya taraflarını düşün bence tatlım butik otel dşün balayı için uygundur butik oteller küçük samimi sessiz sakin buyuk otel düşünme

X