tırnaklarını kestiniz mi

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
kızlar bebşlerin tırnaklarını kestiniz mi? yoksa 40 ınımı bekliyorsunuz ben kestim valla kızım eldivenden kurtulduhihoyyythihoyyyt

ben bekledim kırkına kadar aslında bide kesmeye cekindim de ondan bekledim simdi kesiyorum ama ne kadar kessemde yinede yuzunu tırmalıyor yaa jilet gibi uçları..

ben daha kesmedim canım ama kesmeyi düşünüyorum.. ay saçlara bak maşallah ne kadar çok .. tokası nerde annesi .. kızının saçları uzamış artık

evet kesecem aklıma geldi kesiyim dedim gözüne geliyor biraz daha uzasın bağlıcam arkadan:) canım ya

bende banyodan sonra kestim canım,hem yüzünü çiziyordu anlını cizmiş birazcık kestik bizde,fakat baya zor kesmek bunları yumuşacık tırnakları,etine gelicek diye cok korktuk ama bişey olmadı,şimdi genelde takmıyoruz geceleri üşür diye takıyoruz eldivenini, Ya kızlar ben kızıma uygun bir törpü bulamadım,siz nasıl yapıyonuz zaten yumuşacık nasıl törpülenecek o tırnaklar,

canım kağıt törpüler var onu kullan çocuk ürünleri satan yerlerde olur genelde

teşekkürler canım hiç duymadım da görmedim de,ama sorarım bi, ya bu arada sen onun saclarınımı kestircennn, SAKIN kestirme kıss cok güzel baksana maşallah uzasın annesi sacları cok yakışmış, :nazar:

ilkyascım iiyi ettin bu başlığı açarak yoksa ben açıcaktım.bende dün aldım bebedorun tırnak bakım setini.içinde 4 tane yumuşak kağıt törpü var bitane çelik makas birtanede bebek çıtçıt makası var. eczanelere buyuk marketlere sorun mutlaka bulunur canım. bende ddaha kesmedim.valla bitek dışarı çıkarken eldiven taktım baskada takmadım.arada cıırmaladı kendini ama yinede takmadım.kendini tanımaya çalışıyor bana dokunuyor herşeyi hissetsin diye takmadım.

bende kestim wallahi beklemedim 40 ı çünkü hep çiziodu suratını ellerini kapatmak istemedim rahat ettik böle...

tesadüfen gördüm topikinizi
siz ne kadar güzel annelersiniz böyle hele bebekleriniz hepsi birbirinden güzel çok duygulandım Allah hepsinin bahtını açık geleceklerini parlak etsin yavrularım benim çok iyi bakın bebişlerinize

:nazar::nazar::nazar:a.s.

saol sinemcimm güzel dileklerin için saoll allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...

ben 1 haftalıkken kestim, uzamıstı...yuzunu çizecek diye korktum...
ikinci olarak 3-4 gun önce keserken azıcık etini kesmişim..kanadı...allahtan aglamadı ama ben çok vicdan azabı duydum...birde elini çekince oldu...şimdide buyudu ama ben cesaret edemiyorum...

birde alış veriş yaparken ışıklı tırnak makası görmustuk...bana ozaman fuzuli olarak gelmişti...ama keske ondan alsaydım...şimdi çarsıya çıktııgmda ondan alıcam

ben kestim hemde 1 haftalıktı..
inanmam kırkı falan..oglum yüzünü tırmalıyordu..sıcakta eldivende takmam ogluma

bizde kestik daha 5-6 günlükken,yüzünü çok çiziyordu,eldiven de taktırmıyor...
ben kesmeye korkuyorum,babası kesiyor ama o da bugün etini kesti azıcık, çok ağladı,kıyamam

kızım 1 haftalıkken kesti annem sonrada ben kestim pekte zorlanmadım çünkü genelde uyurken kesmeye çalışıyorum ve çooook yavaş hareket ediorum.bu arada bizde kesilen ilk tırnaklar atılmaz saklanır sonrada bi ara toprağa gömülürmüş annem ööle dedi. duyan olmuş muydu hiç???

sadece bebişinin etini kesen ben degilmişim :KK43:((
benimki ağladı yawrumm azıcık kanadı da :KK43:((

ben kesecektim annemin arkadasi geldi arap bebegin tirnaklarini ole gordu bahceye piknige gitmistik kari bana sormadan baslamis kesmeye sinir oldum ama nedim simdi delirdim orda baslamis kesmeye dedim kessin bi daha ellemesin bagircaktim ama neyse
bi daha yapmaz insallah bana sorsa hadi neyse:kızgın::eek:klava:

ya bende kesicem ama korkuyorum etini keserim diye.uyurken kesicem ama cesaret edemedim bir türlü uyandırmakta istemiyorm.annem kessinde ilkini bende bir bakınayım

valla ılk hafta kestım çok cabuk uzuyo bızım kının ıkı gune bı kesıyorum valla

X