Tırnak Süsleme Videoları.. Harika!!

_ptrck_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
299
0
ayak tırnaklarına çiçekli süsleme için link :=====>>>Tırnakta Çiçekler - hobi guzellik bakim tirnak susleme sus cicek

ayak tırnakları için yeşil üzerine mor üzüm desenli süsleme için link====>>Şirin Oje Tasarımı - oje surmek tasarim cicek boyamak sirin guzel hos

ayak tırnaklarına düğün gününüzde yaptırabileceğiniz incilerle süslenmiş çok şık oje süslemesi==>>Tırnakta İnciler Süsler - hobi guzellik tirnak bakim sus susleme inci

el tırnakları için çeşitli süsleme video linkleri===>>

tırnakta tırtıl deseni için(kolay ve şirin) ==>Dailymotion - Nail art au gel UV de couleur par American Nails - une vidéo Vie pratique

tırnakta çeşitli çiçek desenleri==>>
Dailymotion - Nail art et déco d'ongles - une vidéo Vie pratique

kızlar bakıpta yorum yapmamazlık yapmayın lütfen moralim bozuluyor beğenmediniz diye sonra kaydirigubbakcemile3

emeğine sağlık cnm hepsi çok güzeller özellikle tırtıl yapımı o kadar kolaymışkii ağzım açık kaldı vallaa:)

waaaaaaaay be süpermiş yaaaaaaaa

paylaşımın için gerçekten saol canım yaaaaaaa

yürekten sölüyorum bak-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-(konu süslenme oldumu daha bi içten oluyo:)))))))

birazdan kara üzümlü olanı yapıcam hemmmmmennn saol ciciş:sm_cool::sm_cool:

emeğine sağlık cnm hepsi çok güzeller özellikle tırtıl yapımı o kadar kolaymışkii ağzım açık kaldı vallaa:)

ben denedim ya çok kolay ama ojeyi az damlatıncada çok damlatıncada olmuyo ayarını iyi tutturmak lazım yaparsanız dikkat etmenizi öneririm zemuszemus

waaaaaaaay be süpermiş yaaaaaaaa

paylaşımın için gerçekten saol canım yaaaaaaa

yürekten sölüyorum bak-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-(konu süslenme oldumu daha bi içten oluyo:)))))))

birazdan kara üzümlü olanı yapıcam hemmmmmennn saol ciciş:sm_cool::sm_cool:

rica ederim tatlışım yaa :lepi: mutlu oldm vallahiii :lepi: istediğiniz merak ettikleriniz videolar varsa yazarsanız benzerlerini araştırırım zemuszemus

hayatım herkesinki açılmış bi sorun yok bence bi işin olunca aç onlar dolsun o şekilde izle internetinle ilgili bi hata sanırım yerimseniben

X