thulium baby face lazer kızarıklığı ne zaman geçer ?

mangokabuklari

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
106
32
arkadaşlar merhaba sadece işlemi yaptırmış veya bilen kişilerden yorum istiyorum mümkünse :super: 1 hafta arayla 2 seans yaptırdım ilk seans 11 ayarında cok dusuk calisildi kabuk oldu ama kahverengi olmadı kabuklar ben cildimin aydınlanması amaçlı uyguluyorum. 2.seansı 13 ayarında çalıştı, çok yandı kızardı ilk seans gibi ama soyulma daha cok oldu konusurken bile pütür pütür kabuk döküldü yüzümden ama öyle kahverengi falan olmadı. 6. günümdeyim çene bölgem ve elmacık kemiğimin altı hala hafif pembemsi renkte . ilk seansta karşılaşmadığım için böyle bi şeyde korktum açıkcası.normalde 3. seans yarın yapıcaktık ama doktor yüksek çalıştığımız için 2 hafta koyalım araya kırmızı yerler var yüzünde kötüleşmiş agresifleşmiş biraz b5 içeren krem kullan dedi ( zaten kullanıyorum) . tecrübeli arkadaşları bekliyorum 1 hafta arayla uygulanan 2. seanstan sonra 6. günde belli yerlerde pembelik normal mi ? yanık olsa hisseder anlarım ama gerginlik bile yok garip bi görüntü açıkcası. bu arada işe yaradı yüzüm aydınlık yakından bakınca pürüzsüz ( aktif sivilcelerim normalde de var ama izim yok )

X