Thor Luxury Hotel Bodrum'a Giden Var mıı?? :)

19cansu03

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
96
4
34
Kızlar merhaba... düğünüm eylülde.. balayı için araştırma çabalarındaym şu sıralar ne zor şeymiş yaa secenek çok ama beğendiğim yerlerde pahalı...

Neyse jolly turda Thor Luxury Hoteli buldum ve harikaa fiyatda fena saylmaz eylül için balayı odası 4 GECE 5 Gun 1700 diyor sitede:) balayı çiftlerinede birsürü secenek bulunuyormuş... Acaba giden bilen var mıdır bu otele:)) yada gitmek isteyenlere fikir olsun işte buyrun otel :)

http://www.jollytur.com/thor-luxury-hotel-villas#tab=0

Bugun tur sirketine gittim kzlar balayi icn cok uygn bir otelmis resimlere bakarsanz eger cok guzel bir otel odalarda jakuzi var:) bodruma 6 km surekli dolmuslar varms.. sanirim bu otel olacak gibi.. istersenz bi bakn derim...:)

Bugun tur sirketine gittim kzlar balayi icn cok uygn bir otelmis resimlere bakarsanz eger cok guzel bir otel odalarda jakuzi var:) bodruma 6 km surekli dolmuslar varms.. sanirim bu otel olacak gibi.. istersenz bi bakn derim...:)

canım bende eylülde evleniyorum balayı oteli için delirmiş durumdayım nişanlımla bile tartıştığımız oldu bu konuda yani o oteli bende görmüştüm ama detaylı bakmamıştım nasıl bi otel

canım bende eylülde evleniyorum balayı oteli için delirmiş durumdayım nişanlımla bile tartıştığımız oldu bu konuda yani o oteli bende görmüştüm ama detaylı bakmamıştım nasıl bi otel

Aynı dertten müzdaripiz canım yaa bi de benim nişanlım askerde bütün araştırma bende anlıyacağın:) valla otel uzun araştırmalarım sonucunda bu derece lüks ve üstelik balayı çiftlerine bu kadar çok hitap eden otel bulamadım açıkcası:) yorumlarından gördüğüm kadarıyla balayı çiftlerine sürekli süprizler oluyormuş:) ultra herşey dahil bu arada... yorumları için tripadvisor.com'a bakabilirsin canım.. umarım herkes hayalindeki balayını en güzeliyle geçirir:)

Benimde pgshotel ilgimi cekti bu ara vikingende guzel otel granada da fena degil birde bi thor var kafam karsti :) incelicem detayli canim butceyede uysun diye zor seciyorum ya para dert olmasa secilck oteller blli zaten

Aynen canım çok otel var ama epey aşıyor bütçeyi.. bakalım hayırlısı birkere yaşanıyor balayı o yüzden pişman olmamak için iyi araştırmak gerek:)

Aynen canım çok otel var ama epey aşıyor bütçeyi.. bakalım hayırlısı birkere yaşanıyor balayı o yüzden pişman olmamak için iyi araştırmak gerek:)
kızlar ben de bu oteli düşünüyorum siz gittiniz mi

merhabalar acaba otele gittinizmi memnun kaldınızmı ..

canım beni bilgilendirirmisin..

Kizlar güzel haberim var, sevgilim ailesiyle gitmiş oraya eylül 2014 çok beğenmişler. Hatta biz de oraya bal ayina gitmeğimizi pilanladik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…