The Golden Girls

daha zaman var sen bu zamanı güzel değerlendir :) ne güzel işte bak senin şu anda yaşadıkların benim hayalim :))
yok kuzum benim yaşadıklarımı yaşatmasın rabbim inşallah siz hayırlı bir şekilde kolaylıkla kavuşun biz ççooookk sıkıntılar çektik hala da öyle

Özelden söyleyeyim ya, şimdi böyle ulu orta olmaz Sende bip te yok 18 yaş altındakileri düşünmek lazım
Dondurmaların içine ne koyuyorlar ya, yedim kendimi enerjik hissediyorum
bipsizim ben bizde sansür olmaz herşey tüm çıplaklığıyla ortadadır valla bilmiyorum bende dün yedim ne iyi geldi hakkaten anlatamam

bipsizim ben bizde sansür olmaz herşey tüm çıplaklığıyla ortadadır valla bilmiyorum bende dün yedim ne iyi geldi hakkaten anlatamam
İşte o yüzden seni bazen genelden uzaklaştırmak lazım
Ya ben ne zamandır istiyordum, eşim almıyordu, bende gittim marketten bi sürü aldı buzluğa attım, görünce kızacak

İşte o yüzden seni bazen genelden uzaklaştırmak lazım
Ya ben ne zamandır istiyordum, eşim almıyordu, bende gittim marketten bi sürü aldı buzluğa attım, görünce kızacak
aşkolsun yahu hem buraya gelen çoluk çocuk benden beter anacım ben yazın karpuzu kesip çucuklara takıp buzluğa atıyorum şahane oluyor aynı dondurma gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…