Göz Makyajı The Balm NudeTude Far Paleti

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lavitaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2013
113
2
Bu paletteki bütün renkler çok güzel ve kullanışlı hem gölge yaparken kullanışlı hem açık tonları baz olarak kullanabiliyorum ,, tüm gün de kalıcı. The Balm'ın kutuları ürünleri de çok cici :KK70: Gratisin indirim zamanında özellikle bu ürünü almayı unutmayın. Fiyatı 55 Lira falan normalde ama ben indirimden almıştım 25 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyosam

renkler şöyle:

$the-Balm-NudeTude-Palette-Photos-4.jpg

Günlük kullanımda hemen stand-offish sürüp bi de eyeliner sürüp çıkıyorum evden :)

Bu paletteki bütün renkler çok güzel ve kullanışlı hem gölge yaparken kullanışlı hem açık tonları baz olarak kullanabiliyorum ,, tüm gün de kalıcı. The Balm'ın kutuları ürünleri de çok cici :KK70: Gratisin indirim zamanında özellikle bu ürünü almayı unutmayın. Fiyatı 55 Lira falan normalde ama ben indirimden almıştım 25 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyosam

renkler şöyle:

Eki Görüntüle 701297

Günlük kullanımda hemen stand-offish sürüp bi de eyeliner sürüp çıkıyorum evden :)

Ben de anneler günü indiriminden aldım. Gerçekten çok hoş,her bayanın mutlaka edinmesi gereken bir palet. :-)

The Balm ürünleri her seferinde ya Gratis kataloğunda ya mağazada karşıma çıkıyo,almamak için direniyorum. Ama nasıl bir marka,benim cildim çok yağlı,farlar altına baz kullansam bile kolay toplanabiliyo. Bu far nasıl,kalıcılığı,rengi tam vermek için kaç kez sürmeniz gerekiyo?

the balm ürünleri gerçekten başarılı bu palet elimde yok ama indirimi beklicem %50 ::)

X