the balm far paleti

eloshh78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2015
33
11
32
merhaba kızlar . the balm dn far paleti almak istiyorum nude tude paletini kullanan var mı ? pigmenti nasıl kalıcılığı ? . dün gratis e gittim baktım renk tonları güzel ama tester ında coğu 3 4 rengi yoktu dökülmüş hepsi tam olarak bakamadm. kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.:KK25:

Ben uzun süre önce almış olmama rağmen hala aktif olarak kullanıyorum, renkleri güzel ve kalıcı, öneririm :)

teşekkür ederim :) pastel de bi far paleti çıkarmış nude isimli. the balmdaki paletle renkleri baya benziyor. hangisini alsam karar veremedim.:KK43: fiyat olarak pastel in ki baya uygun.

Ben de the balm ın balm jovi paletini tavsiye ederim. İçinde aydınlatıcıdan allığa kadar her şey var. Farların yapısı güzel. Bayağı da kullanışlı. Ben 1.5 yıldan fazladır kullanıyorum. Çokta memnunum. İndirim zamanı 30 tl gibi komik bir fiyata almıştım o kadar kullanışlı bir paleti :)

Ben de the balm ın balm jovi paletini tavsiye ederim. İçinde aydınlatıcıdan allığa kadar her şey var. Farların yapısı güzel. Bayağı da kullanışlı. Ben 1.5 yıldan fazladır kullanıyorum. Çokta memnunum. İndirim zamanı 30 tl gibi komik bir fiyata almıştım o kadar kullanışlı bir paleti :)
cok iyi fiyata almışsın canım ya . sadece far paletinin fiyatı gratisde 60 tl falan . bende nyx far paleti almıştım boynerden her rengi var içinde 110 tl ye. şuan onu kullanıyorum ama daha cok koyu smoke tarzı makyaj seviyorum o yüzden bu paleti baya istedim. aliexpress de the balmın bu paleti var baya ucuz acaba orjinal midir bilemiyorum.

cok iyi fiyata almışsın canım ya . sadece far paletinin fiyatı gratisde 60 tl falan . bende nyx far paleti almıştım boynerden her rengi var içinde 110 tl ye. şuan onu kullanıyorum ama daha cok koyu smoke tarzı makyaj seviyorum o yüzden bu paleti baya istedim. aliexpress de the balmın bu paleti var baya ucuz acaba orjinal midir bilemiyorum.

Valla canım önemli olan işe yaraması inan fiyatı sorun değil. Kimi çok pahalı markaların dior gibi falan mesela. 120 tl lik rimelleri benim indirimdeyken aldığım Maybelline fırçasında ki kıl olamaz inan. İsminde değilim önemli olan kullanışlı olması. İşte bu balm jovi de 4 tane mat 4 tane yarı ışıltılı 4 tane tam ışıltılı var var. 1 aydınlatıcı 1 böyle içinde çok az pembelik bulunduran şeftali bir allık 2 tane ruj var. O rujları krem allık gibi de kullanabiliyorsun. Yani the balm sık sık yüzde 40 yüzde 50 indirime giriyor. O dönemlerde yakalarsan 50 tl ye falan bile olsa al kaçırma derim. Cidden güzel palet.

Bir de bak yine uygun fiyatlı olarak Wet N Wild in farları da çok güzel. Ben Comfert zone paletini almıştım bir kaç ay önce Türkiye ye gelince. İçindeki renkler cidden hoş. Hele bir farı var ki MAC in club farına benziyor. Tek farla smokey eye resmen. WNW in 8 li paletleri indirimsiz 19.50 mi ne öyle bir fiyatı var ama pigmentasyonu falan on numara. Ayrıyetten yine WNW in tekli farlarından bruleyi ve nutty i öneririm.

Eklentiler

• the balm.jpg
    the balm.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 2.669
  • 700.jpg
    700.jpg
    211 KB · Görüntüleme: 4.594
  • wet and wild brulee far.jpg
    wet and wild brulee far.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 1.287
  • IMG_7830.JPG
    IMG_7830.JPG
    93,2 KB · Görüntüleme: 1.863
teşekkür ederim canım. aynen söylediklerine katılıyorum. biraz beklicem indirimleri takip ederim the balm için. diğer söylediğin markanın farlarını alıp denicem. gratisde görmüştüm hatta wet n wild in gözkalemini almıştm baya iyiydi.:KK39:

merhaba kızlar . the balm dn far paleti almak istiyorum nude tude paletini kullanan var mı ? pigmenti nasıl kalıcılığı ? . dün gratis e gittim baktım renk tonları güzel ama tester ında coğu 3 4 rengi yoktu dökülmüş hepsi tam olarak bakamadm. kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.:KK25:
Merhaba;

The balmın far paletleri son derece kullanışlı. Renk vermleri güzel. Baz kullanmadan bile çok güzel sonuç alıyorum. Birde bazla kullandınmı süper oluyor.
Nude renkler bana pek hitap etmediğinden bu paleti hiç kullanmadım. Ama Balm Jovi ve Voyage paletleri gerçekten çok güzel. Bu iki paleti aldınmı uzun süre başka bir palete ihtiyaç duymazsın.

Nude tude cok güzel bir palet ben kullanıyorum ve memnunum. Pigmentasynu ve kalicilgida çok güzel bir gun biterse eger yeniden alacağım far paletleri arasinda kendisi :)

Merhaba
The balm far paletlerinin neredeyse hepsi mevcut bende ve severek kullanıyorum.Yapısı ve pigmentasyonu oldukça iyi fakat biraz tozutma yapabiliyor.The balm put a lid far bazı ile kullandığınızda çok daha iyi uzun süre kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.Nude dude ve nude tude diğer paletlere göre daha başarılı hem günlük hem gece makyajları için kullanışlı
Özellikle gratis indiriminde kaçırmayın derim:-) Buradan detayları öğrenebilirsiniz. http://makyajtelasi.blogspot.com.tr/2015/03/the-balm-nude-dude-ve-nude-tude.html

teşekkür ederim hepinize cok yardımcı oldunuz gratisde indirime girmesini bekliyorum. hemen alcam:KK68:

gratisin bayram indiriminde %50 indirimdeydi geçen yıl the balm ürünleri. Nude Tude u 1 yıldır kullanıyorum kolay kolay bitmez. çok çok kullanışlı bir palet. bu demibaşın olsun. ikinci olarak da wet and wild harika. kesinlikle tavsiye ederim.

KIZLAR THE BALMIN NUDE TUDE PALETİNDE İLK VERSİYON OLAN NAUGHTY (KIZLI PALET) N11 VE GİTİGİDİTOR DA SATILIYOR AKLIM O PALETTE İLK VERSİYONUNDA YANİ ORJİNAL DİYOLAR FAKAT EMİN DEĞİLİM NE DERSİNİZ

KIZLAR THE BALMIN NUDE TUDE PALETİN İLK VERSİYONU NAUGHTY (KIZLI PALET) N11 VE GİTTİGİDİYOR DA VAR SİZCE ÜRÜNLER ORJİNALMİDİR NE DERSİNİZ

ben nude tude u demirbaş palet olarak kullanıyorum çok da memnunum. alternatif olarak yine the balm ın balm jovisini öneririm. pastelin nude paletindense wet n wild almanı tavsiye ederim. hem çok ucuz hem de harika kalıcı ve pigmentasyonu çok iyi. geçtiğimiz haftasonu the balmda %40 indirim vardı bayram indirimi ama kaçırmışsın :KK43: gratis dışında bi yerden alma bence orijinalliğinden emin ol

Gayet iyi diyorlar bloggerlar. Bende almak istiyorum. Ama şuan golden rose 12li farını kullanıyorum harika!

the balm farlari cok kaliteli benim tenim yagli mesela cabuk emer makyaji fakat nude tude paletinden cok memnunum sabah suruyorum aksama kadar ayni sekilde duruyor. indirime girecek ama bekle istersen:) ben bekliyorum

X