Mutfak Dekorasyonu Tezgah arası cam paneli için öneriye ihtiyacım var :)

brcavc33

Bursa & Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2016
2
0
Arkadaşlar yeni eve taşınıyoruz ve evi baştan aşağı kendim dizayn etmek istiyorum özellikle mutfağa çok önem veriyorum :) tezgah arası cam paneller çok ilgimi çekiyor . Bu konu hakkında güvenilir ve kaliteli bir firma önerebilir misiniz? Bursa'da yaşıyorum ama şehir olarak farketmez , sadece güvenilir ve kaliteli olmalı. (ve eşimin isteği fiyat olarak uygun :ıslık:) . Önerdiklerinizi resimlerle gösterebilirseniz çok iyi olur

Merhaba öncelikle hayırlı olsun ben yaptırdıydım yalovadanım ama sanırım bursadan gelmişlerdi diye biliyorum resim ekledim biraz dağınık ondan resmi kesim :) Bundan mı bahsediyorsunuz acaba ?

Eklentiler

• ddd.jpg
    ddd.jpg
    219,5 KB · Görüntüleme: 1.994
teşekkür ederim evet tam olarak bu :dua: . Hangi firma ve fiyat kalite bakımından uygun mu?

İstanbul Kadıköy yakasında oturuyorsanız bu firmayı öneririm. Resimlerdeki mutfak ablamın evine ait. Telefon irtibat numaralarını bilmiyorum fakat altasgranit yada altas dekoratif çözümler diye aratırsanız bulursunuz. Mükemmel bir iş çıkardılar ,öneririz
aait.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni eve taşınıyoruz ve evi baştan aşağı kendim dizayn etmek istiyorum özellikle mutfağa çok önem veriyorum :) tezgah arası cam paneller çok ilgimi çekiyor . Bu konu hakkında güvenilir ve kaliteli bir firma önerebilir misiniz? Bursa'da yaşıyorum ama şehir olarak farketmez , sadece güvenilir ve kaliteli olmalı. (ve eşimin isteği fiyat olarak uygun :ıslık:) . Önerdiklerinizi resimlerle gösterebilirseniz çok iyi olur

Eki Görüntüle 1969015 Eki Görüntüle 1969016

Merhaba Hanımlar;
3 aylık evliyim mutfağıma 3 boyutlu tezgah arası cam panel yaptırdım çokda memnunum su lekesi bırakıyor mu diye sorarsanız benim bütün beyaz eşyam siyah camdan ve doğrusunu söylemek gerekirse ben tüm evimi mutfağımda dahil microfiber cam beziyle siliyorum hiç bir şekilde su lekesi kalmıyor , ayrıca temizlik açısından çok rahat derz temizleme derdiniz yok en güzelide o gayet pürüzsüz ve ışıl ışıl bir mutfağa sahip olabilmek mümkün hale geliyor :)
birilerini aydınlatabildiysem ne mutlu bana :)

İstanbulda en kaliteli 3d mutfak tezgah arası cam en ucuz fiyatlar bizde mutlaka bizden tezgah arası 3d cam fiyatı alınız firmamız, dünya dekoratif ürünler marketinde mutfak tezgah arası cam panel 3d imalatı ve mutfak tezgah arası cam paneller montajı konusunda markalaşmayı başarmış ileri teknoloji içeren kalitesi yüksek bol çeşitli ürün yelpazesine sahip, gergi tavan,mutfak arası cam panel konusunda sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. ALTAV tezgah arası cam sistemleri

İstanbulda en kaliteli 3d mutfak tezgah arası cam en ucuz fiyatlar bizde mutlaka bizden tezgah arası 3d cam fiyatı alınız firmamız, dünya dekoratif ürünler marketinde mutfak tezgah arası cam panel 3d imalatı ve mutfak tezgah arası cam paneller montajı konusunda markalaşmayı başarmış ileri teknoloji içeren kalitesi yüksek bol çeşitli ürün yelpazesine sahip, gergi tavan,mutfak arası cam panel konusunda sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. ALTAV tezgah arası cam sistemleri
Merhabalar eski mutfagimiza da mozaik taşlar yada fayanslari sökülüp cikarilmadan onların uzerimede yapılabiliyor mu

Avrupa'da egitim alan bir mimar olarak ben bu tur alinliklar yaptirmamanizdan yanayim. Mimari alanda hicbir kabul edilir yani yok. Estetik olmayan bir goruntu.

X