Tetradox kullanan varmı aranızda??

onalkol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2014
17
4
Günaydın hanımlar.bir hafta önce rahim filmi çektirdim.doktor antibiyotik olarak tetradox kapsül ilaç verdi.ilacı birinci içmemde bişey olmadı ikinci ilacı sahurda içtim ve yattım.uyandiğmda ğöğsümde tam ortasında bi batma ,bi acıyla uyandim.sandimki kalp kırızı geçiriyorum.sonra ilacın prosüdürünü okuduğumda yan etkilerinde böyle bi durum söz konusunymuş.bir haftadır hala geçmedi ne yemek yiyebiliyorum nede doğru su içebiliyorum.hala yemek borum acıyor.yediklerim mideme ininceye kadar acı çekiyorum.kötü bişey olcak diye korkuyorum.bu ilacı kullanıp benim gibi olan arkadaşlar varmı?varsa sizinki nasıl geçti?yardımcı olurmusunuz lütfen???

Bende dişim için alıyorum. 4.gün oldu.aynısı banada oldu.doktorumu aradım. LANSOR mide koruyucu yla al dedi. Devam ederse şikayetlerin bırak dedi.koruyucuyla sorun yok

Bende dişim için alıyorum. 4.gün oldu.aynısı banada oldu.doktorumu aradım. LANSOR mide koruyucu yla al dedi. Devam ederse şikayetlerin bırak dedi.koruyucuyla sorun yok

benim bir haftadır sürüyor.geçmeyede niyeti yok galiba canım.yemek borumu fena tahriş etti sanırsam.çok zor bi durum yediklerimden hiç tat alamıyorum.hiç böyle bi durumda kalmamıştım başıma ilk defa geldi çok zor:-(8

bugün doktora gittim bana reflü başlangıcı dedi o lanet ilacı nerden içtim ben.başıma ne getirdi.10 günden beri dünyam karardı.TETRADOX SU ÜRETEN FİRMA ALLAH CEZANI VERSİN.

X