Testte hayalet çizgi hcg'de <0.0

sinemasya09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
64
66
29
Merhabalar hayalet çizgi ile şüphelenip regli gecikmenin üçüncü gününde hastanede test verdim. Rapora referans aralığı da girilmemiş sonuç kısmında<0.0 yazıyor. Doğrusu sonuçtan emin olmadığım için bugun yani gecikmenin 5. Gününde bir tane daha erken testlerden yaptım. Yine hayalet çizgi görüyorum. En yakın zamanda kan vereceğim ama siz de bakıp fikir verebilir misiniz?

Eklentiler

• IMG20240705155052.jpg
    IMG20240705155052.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG20240705154800.jpg
    IMG20240705154800.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 112
Merhabalar hayalet çizgi ile şüphelenip regli gecikmenin üçüncü gününde hastanede test verdim. Rapora referans aralığı da girilmemiş sonuç kısmında<0.0 yazıyor. Doğrusu sonuçtan emin olmadığım için bugun yani gecikmenin 5. Gününde bir tane daha erken testlerden yaptım. Yine hayalet çizgi görüyorum. En yakın zamanda kan vereceğim ama siz de bakıp fikir verebilir misiniz?
Canım çok yeni var gibi gibi görünğyır gec döllenme olabilir tekrardan kan ver

Hep bu şekildeydi çizgiler ama kan tahlilinde referans aralığı bile olmayınca pek güvenemedim teste
geçen ay bende böyle gördüm verdim aynı senin sonuç çıktı 4 gün sonra ilişkşden sonra tek taraflı kasık agrım oldu gece 12 de test yaptım çizgi çıktı sabah yaparım dedim kalktımda regl olmuştum ama içimde kalmasın dedim yaptımda baya belirgindi ikinci çizsi ama kan vs vermedim 1 hafta sonra geçikmen devam ederse bir kan ver tekrar

en son idrara geçiyor diye biliyorum kanda düşükte olsa çıkması lazım değil mi 5 gün geçikmede tam bilgim yok ondan sordum
Canım zaten erken gebelik testleri 12 betaya kadar ölçebiliyor senin ki silik çıkmış muhtemelen geç döllenme oldupumiçin kanda yğkselmiştir bir iki gün sonra tekrar kan ver

canım benımde geçen ay 11 gün gecikme oldu ve bende bildiğin bariz bir ikinci çizgi çıktı. çok umutlandım kan verdim 2 çıktı doktor negatif ama bir kaç gün sonra olmazsan yine tekrarla kan testini dedi. ve 11 gün gecikmenin sonunda regli oldum o yüzden bu testlere güvenim kalmadı benim testin markası artımedti

Testlerin içini dışına çıkardığınız için bozuluyor olabilir. Geç döllenme olabilir.
Biraz daha bekleyip tekrarlayın kan testini.

Testlerin içini dışına çıkardığınız için bozuluyor olabilir. Geç döllenme olabilir.
Biraz daha bekleyip tekrarlayın kan testini.
Testi yapıp bekledim dışından baktım bir süre sonra açtım. Kan testimden şüpheleniyordum personel kaynaklı o da. Şimdi yenilendi test ve 30.1 çıktı

canım benımde geçen ay 11 gün gecikme oldu ve bende bildiğin bariz bir ikinci çizgi çıktı. çok umutlandım kan verdim 2 çıktı doktor negatif ama bir kaç gün sonra olmazsan yine tekrarla kan testini dedi. ve 11 gün gecikmenin sonunda regli oldum o yüzden bu testlere güvenim kalmadı benim testin markası artımedti
Normalde de düzensiz miydi yoksa bu ilk mi

X