testte cift cizgi cikinca kan testine gittim sonucu yorumlarmisiniz?

Deniz454545

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2022
36
13
28
Merhabalar 2 gun once cift cizgi gozuktu testten bi önceki konumda atmistim resimleri
Dün gece kan testi icin gittik test yapildi
Son adetimden bu yana 28.gün de yapilan kan sonucum 125 cikti hamilelik normalmi acaba yoksa diş gebelik falanmi cok korkuyorum

Cok korkuyoruz diş gebelik olup tam umutlanmisken biterse bir kez daha yikilicaz 1 kere dis gebelik yâşadim o yuzden korkuyorum
Bir gelişme var mı , normal gebe miymişsiniz ben de yaşadım aynı durumu da o sebeple umut olması için soruyorum inşAllah sağlıklı bir gebeliğiniz vardır Rabbim bir daha yaşatmasın dış gebelik vb

Bir gelişme var mı , normal gebe miymişsiniz ben de yaşadım aynı durumu da o sebeple umut olması için soruyorum inşAllah sağlıklı bir gebeliğiniz vardır Rabbim bir daha yaşatmasın dış gebelik vb
Doktora gittik kese gözükmedi doktor cok erken daha dedi 4 haftalik kese gözukmez haftaya gelin dedi yuzde 99 gebelik var dedi beta hcg tekrar yaptirmadim korkuyorum yukselmemistir diye ama sabah bulantilarim basladi hcg nin yukselmesindenmidir ki

Doktora gittik kese gözükmedi doktor cok erken daha dedi 4 haftalik kese gözukmez haftaya gelin dedi yuzde 99 gebelik var dedi beta hcg tekrar yaptirmadim korkuyorum yukselmemistir diye ama sabah bulantilarim basladi hcg nin yukselmesindenmidir ki
İnşAllah ondandır balım hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirirsini inşAllah , tehlikeli başka birşey olsa belirti verirdi sanıyorum bu haftaya kadar Allah ın izni ile normal gebelik bu inşAllah

X