testosteronum 148,bu ne demek ki???

asyacan7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
794
2
41
slm kızlar,bı fıkrı olan yazsın lütfen..şimdi benim testosteronum 148 ve bunu doktorum dikkate almadı,bi baska dr ise bunun dusmesi gerek dedi.şimdi kafam çok karısık,kadınlarda 80 olmalıymıs en yukseği ama bende testosteron fazlalığından kaynaklanan kıllanma,erkeksililk falan da yok.bu şey hamile kalmamı engellio olabilirmi.) aydır ugrasıom tık yok.şimdi yeni bi dr a gideceğim bu hormonla mı ilgili diye.
eski drum bunu gözardı etmiş olabilir mi sizce???

canım erkeklilk hormonun yüksek bununda hamile kalma olasılığını engellediğini duymuştum..

doktorum bunu düşürmeden klomen kullandırdı bana 5 ay boyunca ve sonra birkez puregon yanlış yapmış deği mi?

slm kızlar,bı fıkrı olan yazsın lütfen..şimdi benim testosteronum 148 ve bunu doktorum dikkate almadı,bi baska dr ise bunun dusmesi gerek dedi.şimdi kafam çok karısık,kadınlarda 80 olmalıymıs en yukseği ama bende testosteron fazlalığından kaynaklanan kıllanma,erkeksililk falan da yok.bu şey hamile kalmamı engellio olabilirmi.) aydır ugrasıom tık yok.şimdi yeni bi dr a gideceğim bu hormonla mı ilgili diye.
Eski drum bunu gözardı etmiş olabilir mi sizce???

canim bu erkeklik hormonu ve sende fazla salgilaniyor aynisi bende vardi tedavi gördüm ve şükür bebeğim oldu ama bunun yüksekliği gebeliği engelliyor...

X