Testlerin yanılma payı var mı

Elif Reyyan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
16
9
31
Adetim 13 gündür gecikiyor, bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. Hala adet olmadım ama. Bu testlerin yanılma payı var mı acaba?

Adetim 13 gündür gecikiyor, bugün idrar testi yaptım negatif çıktı. Hala adet olmadım ama. Bu testlerin yanılma payı var mı acaba?
13. Günde çıkması gerekirdi ilişkinin üzerinden 15. Gün geçmesi lazım ozaman net oluyor ama 13. Gün gecikme fazla bence testte belli olurdu kan verdin mi acaba?

Neden vermiyorsunuz kan ? En net olan test kan testidir anca öyle emin olabilirsiniz idrara bazen geçde düşebilir ama 13. Gün gecikme fazla çıkması gerekirdi
Çünkü daha önce çok hayal kırıklığı yaşadım. Belki de o yüzden cesaret edemedim , yine negatif çıkacak diye.. Bir başarısız tüp bebek tedavim oldu. İkinci kez tam hazirlanmisken tüp bebeğe bu defa adetim gecikiyor . İnşaallah son dk suprizi olsun istiyorum. İdrar testinde çıkmayınca üzüldüm baya..

Umarım süpriz olur canım daha önce defalarca hayal kırıklığına uğradığım oldu ama emin olmak için yaptırmak en mantıklısı ona göre yol alırsın

Umarım süpriz olur canım daha önce defalarca hayal kırıklığına uğradığım oldu ama emin olmak için yaptırmak en mantıklısı ona göre yol alırsın
Teşekkür ederim canım. Evet yaptiricam insalah başka yol yok zaten. Rabbim bu sıkıntıyı herkesin üzerinden alsın inşaallah Şifası olmayan dert vermesin rabbim..

Selam,uzun uzun yazıp sizi sıkmayacağım bayanlar.
göğüs ağrı sızı,uçları acıyor ve şiş bayağı hissediyorum dokunamıyorum.
Ara ara yemek yerken yedikten sonra mide bulantısı oluyor,aşırı sinirli ve bi o kadar da duygusalım… kaşık ağrısı batma oluyor ara ara,adet günü civarında 1 gece az birşey pembemsi kanama olmuştu sonra bi daha gelmedi.sık idrar ve bolca gaz oluyor Aklıma gelenler şuan bunlar,test yaptım 1 hafta kadar geçmişti negatif,yarında kan vereceğim idrar kesin sonuç değil,geç döllenme olabilir diyen çok demişlerdi.
Sizce hamilemiyimdir kızlar.çok umutlandım ilk kez böyle oluyor. Heves etmek istemedim ama baya gecikme oldu ilk kez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…