Testlerime bakar misiniz lutfen

creamole123

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
176
55
28
Merhaba bat 4 ekim.
Yukaridan asagi 29 eylul, dun ve en alttaki bugün.

Sanırım kimyasal gebelik geçiriyorum değil mi? Progesteron alıyordum bırakacağım devam etmenin anlamı yok gibi
IMG_6630.jpeg

Erken olduğu için yükselme yavaş oluyor olabilir. Mesela değeriniz 10 ken silik gördüyseniz o değer 20 ye çıktığında da yine silik çıkar. İkisi de henüz düşük değer çünkü. Zaten bugün yaptığınız testte koyulaşma var. İki gün sonra kan testi verin bence

Merhaba bat 4 ekim.
Yukaridan asagi 29 eylul, dun ve en alttaki bugün.

Sanırım kimyasal gebelik geçiriyorum değil mi? Progesteron alıyordum bırakacağım devam etmenin anlamı yok gibiEki Görüntüle 3485523
Hayır koyulasma var tabiki kanamanız bile olmamışki sadece erken öğrendiğiniz için silik progesterona devam edin

Erken olduğu için yükselme yavaş oluyor olabilir. Mesela değeriniz 10 ken silik gördüyseniz o değer 20 ye çıktığında da yine silik çıkar. İkisi de henüz düşük değer çünkü. Zaten bugün yaptığınız testte koyulaşma var. İki gün sonra kan testi verin bence
Öyle mi diyorsunuz?🙏🏼 Yorum için çok teşekkür ederim , örneklere bakmıştım baya koyulaşmış herkesinki ondan öyle düşündüm 😞ama haklısınız yine de batı bekleyeyim çok çok sağ olun

Merhaba kızlar adetime 2gün var test yaptım silik çizgi mi var bana mı öyle geliyor yorumlayın lütfen
3176ACCB-2597-47A3-8BEA-9AED3955C94C.jpeg

X