Testler (-) ama hala regl yok! Lütfen yardım edin

Samle_Tweety

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
93
0
Arkadaşlar,
Ben 9 aylık evliyim. Bebiş istiyoruz. Benim şubattan beri adetlerim çok düzensiz. Doğumkontrol hapı da kullanamıyorum. Prezevatif de alerji yaptı. Biz de korunmayalım dedik. Geçen ay 18'inde olmam gerekirken 14'ünde oldum. Bu ay ise hala olmadım. üç test yaptım. Üçü de negaitf. Hala hamile olma durumum olabilir mi? Doktora gideceğim gitmeden size danışmak istedim. Adet belirtilerim yok. Arada kasıklarımda inceden iğne batması gibi ağrı oluyor. Bazen de başım dönüyor gibi. Ama çok kesin bir belirti de yok. Çalıştığım için de çok anlayamıyorum zaten. Nolur yardım edin. Böyle bir olay yaşayan var mı?

ben 23 nisanda adet olmuştum en son. bugün test yaptım negatif çıktı.açıkcası umudum yok.çünkü benimde adetlerim düzensiz.bu ay klomen+çatlatma iğnesi oldum.tedaviye başladık yani.sanırım olmayacak.adetin 5 gün geçince doktor gel dedi. sende 5 gün filan geçerse doktora gidersin. o zaman gebelik kesesi görülebiliyor sanırım.varsa bebiş görürüz zaten.hayırlısı olsun canım
bende kasıklarımda ağrı var başka bişey yok.göğüslerde hassasiyet oluyormuş ama bende yok :KK70:
beklemeden bilemeyiz.yada kan testi yaptırcaz.artık idrar testlerine güvenesim yok

kan testi yaptınmı cnm...idrarda bazen çikıyor bazen çikmıyabilir...en iyi birde kan testi yap..inşallah hamilesındır

Arkadaşlar,
Ben 9 aylık evliyim. Bebiş istiyoruz. Benim şubattan beri adetlerim çok düzensiz. Doğumkontrol hapı da kullanamıyorum. Prezevatif de alerji yaptı. Biz de korunmayalım dedik. Geçen ay 18'inde olmam gerekirken 14'ünde oldum. Bu ay ise hala olmadım. üç test yaptım. Üçü de negaitf. Hala hamile olma durumum olabilir mi? Doktora gideceğim gitmeden size danışmak istedim. Adet belirtilerim yok. Arada kasıklarımda inceden iğne batması gibi ağrı oluyor. Bazen de başım dönüyor gibi. Ama çok kesin bir belirti de yok. Çalıştığım için de çok anlayamıyorum zaten. Nolur yardım edin. Böyle bir olay yaşayan var mı?

Canim hamile olsaydin testlerde cikardi bence sen doktora gidip muayene ol. Zaten adetim düzensiz diyorsun.. Bende PKO luyum ayni belirtiler bendede var, Benimde hep adetim gecikiyor ama hamilelik hic olmuyor :KK43:((Umudunu kirmak istemem insaallah ben yanilirim, insaallah hamilesindir:ecrin_bebek:

Benim adetlerim düzenlidir ama 4 gün geçti bende bekliyom bakalım
hakkımızda hayırlısı inşallah...

slm kızlar bende buraya yeni katıldım sizler bişey danışacam benim adetim şubat ayından sonra düzensizleşti doktora gittim bana progestan verdi kullandım hap bitmeden 1 gün önce karın agrısı başladı normal regl agrısı ama 3 gündür aynı agrıyı ara ara şiddetli çekiyrm ama regl olamadım normalde bu agrıyı çektigim gün olmam gerekirdi bugün 3 gün ve hala pembelik dahi yok sizce neden lütfen yardımcı olun

ama içtigim ilaç adet düzenleyici sadece bir ay düzensizleşti onu düzenlemek için doktor verdi ama bilemiyrm kafam karıştı hamile olabilirmiyim die çünkü builaçta hamile kalma dercesi yüksekmiş

test yapmadım zaten daha ama merakta etmiyr deilim offfffffffffffffff 5 yıllık evliyim ve olursa ilk bebegim olacak

merhaba ya benim size bir sorum olacak ben 3 hafta önce bademcik iltihabı oldum 1 kutu 1000 lik antibiyotik içtim geçmedi sonra sabah akşam 5 tane iğne yedim yne geçmedi sonrada 3 gün hastanede yattım ve sürekli serumla sabah akşam iğne yaptılar ben geçen hafta bugün (cuma) adet olmam gerekti hala gelmiyo 8 gün oldu. geçen cumadan 2 gün sonra test yaptım hiçbişey çıkmadı 2 gün sonra yine yaptım negatif çıktı adetimin 5 gün geçtiğinde yine yaptım negatif çıktı silik falanda değil ama korkuyorum her ay düzenli gelirdi acaba çok antibiyotik aldığımdan olabilirmi lütfen cevap veren çatlıyorum yaaa :KK43::KK43::KK43:

canım benim yaklaşık 20 gün geçti adetim hep testler negatifti ama geç döllemeymiş onun için çıkmamış testte.onun için bence bir doktora git kan testi yaptır Allah gönlünüze göre versin canım

hadi ya geç döllenmeyi ilk duydum ben antibiyotiklerden olur diye düşündüm hep eşim korunuyor bu yüzden bana kızıyor ben kendimden eminim antibiyotiklrdendir diyor ben çok korkuyorum henüz hazır değilim Allah isteyene versin işallah

hadi ya ilk defa duydu geç döllenmeyi ben antibiyotiklerden diye düşünmüştüm eşim korunuyor oda aynı şeyi söylüyor kendinden emin olduğunu söylüyor ama ben çok korkuyorum henüz hazır değilim Allah isteyene versin işallah ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

canım benim yaklaşık 20 gün geçti adetim hep testler negatifti ama geç döllemeymiş onun için çıkmamış testte.onun için bence bir doktora git kan testi yaptır Allah gönlünüze göre versin canım

eftelya bişi sorabilirmiyim.. geç döllenme olmuş demişsin de , bu 20 gün içinde kan testlerinde de negatifmiydi sonuçların.?? benimde 6 gün geçti ama ilginçtr idrar testlerinde çift çizgi çıkıor ama kan testim negatif çıktı..yeniden kan testi yaptırcam ama biraz daha beklliym diyorum..

X