Testime bakın lütfen yardımmmmmm

senamia

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
17
4
3 Yıldır bebek istiyorum yaptığım yüzlerce test negatif çıktı. Bunu görünce elim ayağım titredi, ama henüz adetimin 1. günü dayanamadım ve gecikmenin ilk günü yaptım, sizce ilk gün pozitif çıkar mı ???

Değerli mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Başkasından pozitif kelimesini duymak bile kalbimi yerinden çıkaracak kadar heyecanlandırdı beni. Sadece gecikmenin ilk günü pozitif olması kafamı çok karıştırdı sizce mümkün mü ?

Tabikii mümkün benim de bir gün sonra kıpkırmızı çizgiler çıktı, siz yarın direkt kan verin

Bu baya baya pozitif

Adetin 1. Günü değil bir kaç gün önce bile pozitif çıkabilir heyecanınıza mutluluğunuza çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah

benimki reglden 4 gün önce pozitif çıktı bildiğin pozitif bu. sağlıkla ilerlesin inşallah

Allah sağlıklı sıhhatli şekilde kucağınıza almayı nasip etsin eğer bizim için de hayırlıysa ve bu sorumluluğu güzel yaşayacaksak eşim baba bem de anne olayım inşallah bana da dua edin

Allah sağlıklı sıhhatli şekilde kucağınıza almayı nasip etsin eğer bizim için de hayırlıysa ve bu sorumluluğu güzel yaşayacaksak eşim baba bem de anne olayım inşallah bana da dua edin
Rabbim hayırlıysa hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı geldiği gibi huzur bereket getiren bir evlat nasip etsin size inşallah

inşallah
Rabbim size de anne baba olmayı nasip etsin, hayırlı bir evlat versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…