Testime bakarmısınız lütfen 🥰

Mylv48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
808
346
26
Merhaba arkadaşlar bugün çatlatma iğnesinin 14.günü ve testim bu şekilde çıktı biraz sonda çıktı ama baya belli olan bi silik çizgi sizce gebelik varmı

Eklentiler

• E00F69DD-37BB-4A2B-8D8F-AE762E7FAD91.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 96
Merhaba arkadaşlar bugün çatlatma iğnesinin 14.günü ve testim bu şekilde çıktı biraz sonda çıktı ama baya belli olan bi silik çizgi sizce gebelik varmı
merhabaaa, 5 dk içinde çıktı mı bu çizgi ? birde çatlatma iğnesi olduğun gün dahil mi 14 güne?

bence vaarr. çünkü 14.gün iğne etkisi kalmıyo tamda yeni yükselişe geçmiş gibi görünüyo.tavsiyem sabahları aynı saatte yapmaya devam et gittikçe koyulaşirsa hayırlı olsuuuunn :))) yarın sabahki testi yapınca atarmısın benim içime oldu diye dogdu şuann

Gerçekten mi 1 buçuk senedir uğraşıyorum inşallah bebeğim benimledir bide olmasa hiç çizgi çıkmaz degilmi çünkü öncedende yaptığım testlerde gebelik yoksa bile saatlerce beklense bile ikinci çizgi çıkmıyor

Hayır değil iğneden sonraki günü saydım testim yaptım varla yok arasıydı sonra baktığımda bu şekilde
2 ay önce ovitrelle sonrası 14. gün testi yaptıktan 2 saat sonra kopkoyu bir çizgi gördüm hamileyim sandım kanda negatif çıkınca çok üzüldüm sonra, ben bunu acı bir tecrübe ile öğrendim , ilk 10 dakikadan sonra çıkan hiç bir sonucu dikkate almayın nacizane tavsiyem. umarım bebeğiniz sizinledir :) yarın ilk idrarla tekrar deneyin testi kronometre tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…