testime bakarmısınız ? emin olamadım hamilemiyim sizce ?

cnm adetine 7 gün varken idrar testinden sonuç çıkmaz. adetinin geciktiği ilk gün yap idrar testini acele etmişsin:)

ama bu erken gebelik testi.. yumurtlamadan sonraki 5-15 günde belli olur diyor.. :) kan testini hemen yaptırmak istemiyorum.. günüm geçene kadar beklicem.. teşekkürler bu arada :)

Olabilir gibi görünüyor, kan testi yaptırın isterseniz... Adete 7 gün uzun bir süreymiş, silik pembe çıkması bile, kanda çıkar diye düşündürdü...

ya güzelim bana buharlaşma çizgisi gibi geldi hatta dur benimde seninki gibi çıkan bir testim var atmadım onun fotoğrafını çekip atıcam atabilirseö

İlk bebeğime hamileyken, adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım. Üstelik çok iyi ve pahalı bir testti. Sonuç negatifti. Tüm arkadaşlarıma gösterdim işyerinde hamile değilsin negatif dediler.
Ben o kadar emindim ki, kan verdim ertesi gün birkaç saat sonunda pozitif sonucu geldi, herkes şok oldu.

İkinciye hamile olduğumda da reglim gecikmeden hamile oldugumu hissettim. (Böyle garip bir özellğim var herhalde benim de:) Dişçiye gidecektim ertesi gün sakıncalı olabiir diye reglime 3-5 gün olmasına rağmen kan testi yaptırdım pozitif çıktı.

O yüzden ben gecikme süresi çok uzun olmadıkça bu idrar testlerine pek itibar etmem. Artık gecikmeniz olmuştur zaten kan testi yaptırın hemen alın sonucunu aklınız rahat etsin.

konu sahibi arkadaşım.. noldu acaba sonuç,bidaha yazmamışsın..
konuna denk geldim,merak ettim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…