Testime bakar mısınız pozitif mi ?

zeynepp0

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
296
80
23
3 ay önce düşük yaptım bu ay regl olmam gerekirken olmadım birkaç gün geçti. Düşük yaptıgım gebelikte olduğu gibi bunda da bulantı koku hassasiyeti ve bel ağrısı var ek olarak bu defa arada alt karında ağrı ve sol yumurtalıklarda arada hafif ağrı girip çıkıyor. bugün test yaptım görseli ekleyeceğim. Sizce gebelik var mıdır 3 dakika içinde hemen belirginleşti çizgi ?

Eklentiler

• IMG_1837.jpeg
    IMG_1837.jpeg
    198,9 KB · Görüntüleme: 85
3 ay önce düşük yaptım bu ay regl olmam gerekirken olmadım birkaç gün geçti. Düşük yaptıgım gebelikte olduğu gibi bunda da bulantı koku hassasiyeti ve bel ağrısı var ek olarak bu defa arada alt karında ağrı ve sol yumurtalıklarda arada hafif ağrı girip çıkıyor. bugün test yaptım görseli ekleyeceğim. Sizce gebelik var mıdır 3 dakika içinde hemen belirginleşti çizgi ?
Bence var. Hayırlı olsun 😊

Selamlar hamileliginiz kesinleşti mı benim de bu kadar net bi silik çizgi vardı ama sonraki testte tek çizgi çıktı kafam karışmışken gördüm sizi merak ettim

3 ay önce düşük yaptım bu ay regl olmam gerekirken olmadım birkaç gün geçti. Düşük yaptıgım gebelikte olduğu gibi bunda da bulantı koku hassasiyeti ve bel ağrısı var ek olarak bu defa arada alt karında ağrı ve sol yumurtalıklarda arada hafif ağrı girip çıkıyor. bugün test yaptım görseli ekleyeceğim. Sizce gebelik var mıdır 3 dakika içinde hemen belirginle
Bende 3 Ay Önce Düşük Yapmıştım Adetim 1 Gün Geçti Böyle Erken Gebelik Testi Yaptım Aynı Böyle Pozitif Çıkmıştı Ama Maalesef Testi Yaptıktan 5 Gün Sonra Düşükle Sonuçlandı Bence Hamilesin Hayırlı Olsun Kardeşim Sevindim Senin Adına Darısı Bana Ve Tüm Anne Adaylarına..🥹🥰

Selamlar hamileliginiz kesinleşti mı benim de bu kadar net bi silik çizgi vardı ama sonraki testte tek çizgi çıktı kafam karışmışken gördüm sizi merak ettim
Evet hamileyim şuan. Bu testten sonra diğer gün hemen kan vermiştim hcg 164 çıkmıştı. Siz de kan verin bence☺️

Bende 3 Ay Önce Düşük Yapmıştım Adetim 1 Gün Geçti Böyle Erken Gebelik Testi Yaptım Aynı Böyle Pozitif Çıkmıştı Ama Maalesef Testi Yaptıktan 5 Gün Sonra Düşükle Sonuçlandı Bence Hamilesin Hayırlı Olsun Kardeşim Sevindim Senin Adına Darısı Bana Ve Tüm Anne Adaylarına..🥹🥰
Amin amin inşallah sizler ve isteyen herkes böyle güzel sonuçlar alır🥹🩷🌸

Benim iğneden sonra 13.günüm days doctor testin markası varmı sizce ?

Eklentiler

• 3AAA9D08-CC40-45E0-9C65-76A62F134043.jpeg
    3AAA9D08-CC40-45E0-9C65-76A62F134043.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 29
Hangi marka testte yaptınız benimde bu şekil çıktı ?

X