Testime bakar mısınız lütfennn🙏

nursenathegirlll

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
109
28
22
Bat a 6 gün kaldı bu da negatif gibi ama c kısmı da silik sizce sonradan döner mi göğüs hassasiyeti hafif kasık batması şiddetli bel ağrısı var ( prodoctor erken gebelik)

Eklentiler

• IMG_0672.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 117
Dayanamadım ki silik filan da değil ama belirtilerim var bariz şekilde ne yapacağımı şaşırdım günler geçmiyor
Canım saydığın belirtiler adet belirtileri olarakta gerçekleşir inşallah hamileliktir tabi ama ikisi aynı belirtiler genelde Oyüzden belirtilere hiç güvenim yok benim varsa ikimizde de pazar gününe kadar çıkması lazım yani bakalım inşallah vardır

Ya şimdi şöyle insan az çok vücudunu çözüyor böyle şeyler bende olmaz ağrısız 28 günde bir regl olan bir insanım 4 gün sürer biter zaten ya psikolojik olarak yapıyorum desem taş taşımışım gibi belim ağrıyor ben son ana kadar test yapmaya devam edicem bu ay da olmazsa artık bırakıcam biraz psikolojim kendine gelsin anksiyete başladı resmen evde her yer test oldu şu çekmecenin haline bak

Eklentiler

• IMG_0673.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 104
Canım tabiki haklısındır ama vücudumuz da değişken bir ay hiç bi belirtim yokken adet oluyorum bir ay bir çok belirti yaşıyor ne silik çizgiler çıktı da kamda negatifleri bile gördü bu gözler yani insan çok umut bağlayınca çok üzülüyor inşallah hamilesindir ben değildin demiyorum sadece belirtiler bazen yanıltıcı oluyor testler gibi belki varda çıkmıyor bazen çıktığı halde negatif oluyor yani bilinmezlik birkaç güne kalmaz netleşir inşallah

İnan benim iki çekmece dolusu testlerim var her ay bir sürü de alıyorum ama işte insan merak ediyor inan yalnız değilsin bende senin gibiyim bir çok kadın böyle her ay o testlerden kaçar tane gidiyor Allahım inşallah en kısa zamanda nasip eder sağlıkla

Gerçekten moral olarak bitmiş durumdayım ben orman muhafaza memuruyum yol olmayan arazilere sıcağın altında dakikalarca yürüyoruz yollar çok bozuk dün traktöre bindik mesela insanı öyle sallıyor ki zıplatıyor resmen sanki hamileymişim gibi korkuyorum işim çok ağır ve varsa bile bilmeden bebeğime zarar vermek istemiyorum dediğin gibi bu belirsizlik insanı bitiriyor iş yerimden bir arkadaşım daha önceki şefliğinde bu saçma sapan dağ yollarında motorsikletler yüzünden bebeğini düşürmüş o zamanlar anlatmışlardı birden karnını tutup yığıldı kaldı diye travma oluyor insanda varsa da değilse de bilip hayatıma devam etmek istiyorum

O kadar iyi anlıyorum ki seni bende öğretmenim okullar açılmadan hamile kalsaydım rapor alacam çünkü okulum köyün birinde ve 40 dakika yol gidiyoruz virajlı dağlık biyer bende hep diyordum bu yolda gebe olan biri gidip gelse düşük yapar yani zor şartlardayız ama yine de dikkat et sen korumaya çalış kendini

Allah yardımcımız olsun arkadaşım, çok zor . Eşim de her banyoya girdiğimde kapıda sonucu bekliyor en çok ona üzülüyorum. Kendini üzme zamana bırak diyor ama merak ediyor yine de ne yapsın, benim de içim gidiyor gördükçe

Canım sana bir tecrübe etmiş biri olarak söylim eşine söyleme kesinleştirmeden yazık yani ben test yaptığımı söylemem anca kesin çıkar kan vermeye gidersek söylerdim çünkü onların yıkım farklı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…