testi negatif olupta sonra pozitif olan varmı

yumurcek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
122
0
selam kızlar ben temuzun 10 da regli olmam gerektı olmadı bu gun 9 gun test yaptım cıkmadı ama benim belirtişlerim var kasıklarımda dolgunluk hıssı seğrime göğuslerimde şiş sızlıyor damarlar cıktı karnım cok cabuk acıkıyor bunlar varken teste cıkmıyor ama tes ucuzdu ıyısı değildı ondanmı kantesti yapcak yerde cok uzak hamile olabılırmıyım 10 gun gecipte reglı sonra test pozitif olan varmı arkadaşlar kafam cok karışık yardımcı olun

canım benim oldu. adetim yaklasık 20 gun gecmıstı ıdrar testlerinde negatif cıkıyordu. sonra dedimki kan testi yaptırıcam kesin yoksa sokturucu icecegim. bir yaptırdım 11 cıktı sonra 45 oldu ama ne yazıkki düştü değerlerim sonra.. adet gormedıgın surece ihtinal vardır. mutlaka kan testini yaptır. allah gonlunuze gore versin

bence büyük ihtimal hamile değilsin fazla ümitlenme derim çünkü sonra olmadığını öğrenince çok kötü oluyo insan.

bende aynı belirtileri yaşıyorum çabuk acıkıyorum doymuyorum desem yeridir bir de çok yemem ben normalde.. Kasık ağrılarım da var hafifledi bu aralar göğüslerde birşey yok. C.tesi ve bugün yaptım negatif ama geçen ay ki reglim bugündü daha o yüzden perşembeye kadar beklicem ama var tabii ki negatif olup sonra pozitif çıkan ancak 9 gün gecikmiş ciddi bir süre çıkması gerekirdi.. Bence dr git o zaten kan tahlili ister onda hcg yi de yazar ama direk kan yaptırma doktora görün ultrasona alsın kist felan da olabilir hem bebiş yoksa regli söktürücü verir..

X