Teste bakar mısınız ??

Evet benim adetim 1 gün sürüyor bazen düzensiz yumurtlama olma ihtimalim yüksek ve şimdiden karnımda kramplar var dayanamadım gece gece yaptım
1 gün adeti de ilk defa duydum. Ara kanama falandır o dediğin herald. Ayrıca artimedle ilgili olumsuz çok yorum okudum burda. Umarım istediğin gebeliğe en yakın zamanda ulaşırsın 🙏

1 gün adeti de ilk defa duydum. Ara kanama falandır o dediğin herald. Ayrıca artimedle ilgili olumsuz çok yorum okudum burda. Umarım istediğin gebeliğe en yakın zamanda ulaşırsın 🙏
Bildiğin öğlene kadar geliyor sonra kahverengi sonrası yok 1 günde bitiyor 🤣 6 senedir böyle alıştım ben teşekkür ederim duaların için 🙏

Ama 21 gün reglinize varken zaten test pozitif cıkmaz ki belki daha yumurtalama döneminiz bile gelmedi bence sabreden dervis muradına ermiş diye boşuna dememişler ben de sizin gibi çok heyecanlıydım adetime 1 hafta kala her sabah test yapayım diye uyandım tuttum kendimi yapmadım adetime 1 gün kala yaptım net çift çizgi gördüm umarım sizde 21 gün içerisinde görürsünüz🥰

Ama 21 gün reglinize varken zaten test pozitif cıkmaz ki belki daha yumurtalama döneminiz bile gelmedi bence sabreden dervis muradına ermiş diye boşuna dememişler ben de sizin gibi çok heyecanlıydım adetime 1 hafta kala her sabah test yapayım diye uyandım tuttum kendimi yapmadım adetime 1 gün kala yaptım net çift çizgi gördüm umarım sizde 21 gün içerisinde görürsünüz🥰
Zaten diğer türlü para yetişmez haklısınız 😊💕💕

Bende o ikilemde kaldım 🤣🤣 Allahım nolur bir bebiş bu arada 2 dakika bekleyip attım kuruma değil
Peki kaldıkça pembelestimi kuruma cizgisi olayı çok farklı o bekledikçe çıkan bir hayalet çizgi ben ona çok aldandım ilk beş dakikayı baz almak daha iyi bence var qibi duruyor bir kaç güne testi yenileyin tekrar bakın koyulaşma var mı zaten değer arttıkça muhakkak koyulasacaktir

bi betahcg verebilirsin kanda tam belli olur. eğer negatifsen bir daha reglinden sonra yumurtlama zamaninizi bilmiyorsan ovulasyon testleri var onlari kullanabilirsiniz ona gore beraberlik yasarsin canim gebe kalma ihtimalin artar en azindan.

bi betahcg verebilirsin kanda tam belli olur. eğer negatifsen bir daha reglinden sonra yumurtlama zamaninizi bilmiyorsan ovulasyon testleri var onlari kullanabilirsiniz ona gore beraberlik yasarsin canim gebe kalma ihtimalin artar en azindan.
Ovulasyona yeni başladım

Kızlar az önce pembe bi damla kan gördüm peçetede adetim ayın 19 unda daha çok var ne diyorsunuz ?

X