Test

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
ARKADAŞLAR Bu eczanede satılan gebelik testleri,nekadar sonra yapılmalı ne kadar gün sonra dogru neticeyi veriyor

canım ben adet günümde yaptım belli belirsiz bir çizgi çıktı.ertesi gün de belli belirsizdi.çok zor görülüyordu.4 gün geçince kıpkırmızı çizgiyi gördüm ancak.en iyisi emin olmak için 3-4 gün geçmesini beklemek.

çikolatta aslında bu kişiden kişiye ve kitin duyarlılığına göre değişiyor.İdrarda Bhcg seviyesine göre bakılıyor.Kimi kitler 20 MG Bhcg yi ölçüyor ,o kadar hassa olabiliyor,en iyisi 3 gün falan beklemek,ben adetime 1 hafta varken kanda baktırdım 288 çıktı,aynı zamanda idrarda da baksam çıkardı,çünkü değer yüksek,biraz karışık oldu ama umarım açıklayıcı olmuştur.

clearblue marka bir test var,fiyatı piyasadaki satılan testlerden biraz farklı ama adet gününden 4 gün öncesine kadar kesin sonuç veriyo....
ALLAH gönlüne göre verir inşallah

erken ya da geç döllenmeye göre değişiyor canım ama en ideali beklenen adet gelmezse adetin üzerinden1 hafta geçince belli oluyor ama dedim ya döllenme de önemli benim ki adetime 3 gün kala belli oldu a.s.

teşekkür ederim ben zaten 8 aylık bir bebegim var şüphelendim adetimden bugun de bitine 2 gün geçmiş olacak hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…