Test Yapmaya Korkuyorum :/

Uykusuz_Kedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
794
73
Selam kızlar,

Benim son adetim 4 Ocaktı. Normal şartlarda 28 Ocak veya en geç 29 Ocak'ta adetimin gelmesi gerekiyordu. Benim adetim hiç şaşmaz normalde, yani öyle ki acaba hamile miyim diye heyacan bile yaşatmadı bana yıllardır sağolsun :KK43: Daha önce bir hamilelik geçirdim maalesef 2 aylıkken kalbi durdu. 2 senedir uğraşıyoruz yine ama birşey yok. Şu an hala adet olmadım, biliyorum sadece 1-2 gün geçti ama diyorum ya hiç şaşmaz benimki, bir de adet olmadan 2-3 gün öncesinden pembe akıntım başlar o da yok şu an. Sadece 3-4 gündür ara ara normal adet ağrım oluyor, ama bunu da bir riter alamıyorum. Çünkü daha önceki hamileliğimde adet günüm ve devamında aynı adet olacakmışım gibi ağrım olmuştu ama hamile idim, 2 günlük gecikmeden kanda baktırmıştım çıkmıştı. O zaman moral bozukluğu olmasın kesin sonuç çıksın diye kan testi yaptırmıştım, hiç idrar testi yapmamıştım. Şimdi çok heyecanlıyım, acaba yarın idrar testi yapsam çıkar mı? Yoksa direkt kan testi mi yaptırsam yine? Birşey varsa yarın öğrenmek istiyorum, eşimin doğumgünü çünkü. Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize...

çok sabırlısın tatlım ben olsam çoktan yapmıştım idrar testi
bence yarın sabah idrar testi yap
sonuç ne olursa olsun bu bekleyişten iyidir
göğüs ağrın var mı?
ben de öyle hamile olduğumu anlamıştım
ama sonu seninki gibi güzel bitmedi
bu ay ben de korunma süremin ardından ilk kaz çalışmalara başlıycam
umarım hamilesindir bana da dua edersin ben de bu ay hamile kalırım :KK1:

çok sabırlısın tatlım ben olsam çoktan yapmıştım idrar testi
bence yarın sabah idrar testi yap
sonuç ne olursa olsun bu bekleyişten iyidir
göğüs ağrın var mı?
ben de öyle hamile olduğumu anlamıştım
ama sonu seninki gibi güzel bitmedi
bu ay ben de korunma süremin ardından ilk kaz çalışmalara başlıycam
umarım hamilesindir bana da dua edersin ben de bu ay hamile kalırım :KK1:

Aslında sabır değil benimki canım, çift çizgiyi görememe korkusu :KK43: Hani daha erken ya, idrar testinde çıkmıyormuş hemen, çıkmazsa moralim çok bozulacak, ondan yapamıyorum. testi aldım çantamda duruyor. Yarın sabah yapmayı düşünüyorum sabredebilirsem. Acaba varsa bişey çıkar mı 1-2 günlük gecikmeyle idrarda :26: İnşallah sen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım, dualarım seninle... Benim ilk bebişimi kaybettiğimden beri 2 yıl oldu, doktorlar da bir sorununuz yok diyor, ama her ay hayalkırıklığı yaşamak çok üzücü oluyor. Artık bu ay karar vermiştim, dedim artık sıkıntı yapmayacağım, Rabbim biliyordur zamanını, ben kendimi ne kadar paralasam boş demiştim. Rabbime bıraktım herşeyi. İnşallah Allah isteyen herkesi hayırlısı ile evlatlarına kavuştursun.

Aslında sabır değil benimki canım, çift çizgiyi görememe korkusu :KK43: Hani daha erken ya, idrar testinde çıkmıyormuş hemen, çıkmazsa moralim çok bozulacak, ondan yapamıyorum. testi aldım çantamda duruyor. Yarın sabah yapmayı düşünüyorum sabredebilirsem. Acaba varsa bişey çıkar mı 1-2 günlük gecikmeyle idrarda :26: İnşallah sen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım, dualarım seninle... Benim ilk bebişimi kaybettiğimden beri 2 yıl oldu, doktorlar da bir sorununuz yok diyor, ama her ay hayalkırıklığı yaşamak çok üzücü oluyor. Artık bu ay karar vermiştim, dedim artık sıkıntı yapmayacağım, Rabbim biliyordur zamanını, ben kendimi ne kadar paralasam boş demiştim. Rabbime bıraktım herşeyi. İnşallah Allah isteyen herkesi hayırlısı ile evlatlarına kavuştursun.

Bu arada canım göğüs ağrım yok, yani ara ara acıyor dokununca ama adet belirtisi mi gebelik belirtisi mi bilemiyorum. Mide bulantım var ama, psikolojik de olabilir. ilk hamileliğimde de erken midem bulantım olmuştu. Ama şu da var son aylarda midem zaten herşeye bulanıyor, o yüzden bunu belirti sayamıyorum tabi.

Bir de arkadaşlar idrar testinde en erken ne zaman çıkar gebelik, bilgisi tecrübesi olan varsa bir yardımcı olun lütfen :KK43:

canım idrarda çıkar
ben reglime 3 gün kala öğrenmiştim
regl günü yapılıo zaten test
e senin geçmişte
sabah ilk işin ilk idrarınla test yapmak olsun
burayada resmini yükle mutlaka
inşallah kutlarız bu güzel haberi
geç döllenme çıkmaz ama normal şartlarda idrara geçmiştir artık

benımde 7 gun gectı test yapmaaya korkuyorum :S hyrlısı inş. herkes ıcın

canım inanamıyorum sana, 7 gün nasıl dayanabildin test yapmadan. Ben de korkuyorum test yapmaya ama 7 gün sabredemem sanırım. İnşallah hamişsindir canım, yapo testini ve inşallah buradan bizle güzel haberini paylaş canım...

Kızlaaaaarrrrrr :)

20 dakika önce bir cesaret test yaptım, silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm :) Hala teste bakıp bakıp inanamıyorum :) Hastaneye gidip kan testi yaptırmak istiyorum ama hava da buz gibi ne yapsam ki? Allah'ım sen herkese nasip et isteyen :)

Sabah sabah güzel haber :)

Tebrik ederim arkadaşım, dilerim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın ve en önemlisi hayırlı bir evlat olur....

Kızlaaaaarrrrrr :)

20 dakika önce bir cesaret test yaptım, silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm :) Hala teste bakıp bakıp inanamıyorum :) Hastaneye gidip kan testi yaptırmak istiyorum ama hava da buz gibi ne yapsam ki? Allah'ım sen herkese nasip et isteyen :)

ayyyyy maşallahhh :) benim de 4 gün var adetime de şimdi seni okuyunca heyecanlandım yarın sabah yapcam artık :)

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy harika bir haber buuuu
darısı benim başımaaaaaa
kız hemen dua et bana hamişlerin duası kabul olur hemen şimdi söyle aaa :KK1::KK1:
inşallah bu sefer çok sağlıklı bir hamilelik geçireceksin
ve sağlıkla kucağına alıcaksın bebişini
2 yıldan sonra ne büyük bir sevinç sana
eşine haber verdin mi?
vermediysen büyük bir süpriz hazırla :21:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy harika bir haber buuuu
darısı benim başımaaaaaa
kız hemen dua et bana hamişlerin duası kabul olur hemen şimdi söyle aaa :KK1::KK1:
inşallah bu sefer çok sağlıklı bir hamilelik geçireceksin
ve sağlıkla kucağına alıcaksın bebişini
2 yıldan sonra ne büyük bir sevinç sana
eşine haber verdin mi?
vermediysen büyük bir süpriz hazırla :21:

canımmmmmmm, darısı başına şu an senin için dua ediyorum inan. Darısı en kısa zamanda başına inşallah :) Eşime haber vermedim, zaten boşa umutlanmasın diye ona regl oldum demiştim dün. Büyük sürpriz olacak. Üstelik bugün doğum günü eşimin :) Hastaneye gidip bir de kan testi yaptırmak istiyorum, ama bir yandan da korkuyorum, yollar buz, düşerim ederim diye. Çizgi silikti ama vardı yani, bir aksilik olmaz inşallah, öyle korkuyorum ki yine aynı üzüntüyü yaşamaktan, resmen içime bir korku geldi, yürümeye bile korkuyorum ya :KK43: Allah'ım hayırlısını versin diyorum. Darısı inşallah başına canım, dularım seninle...

canım inanamıyorum sana, 7 gün nasıl dayanabildin test yapmadan. Ben de korkuyorum test yapmaya ama 7 gün sabredemem sanırım. İnşallah hamişsindir canım, yapo testini ve inşallah buradan bizle güzel haberini paylaş canım...

canım gecen ayda bu sekılde olmustu o yuzden korkuyorum artık yarın sabah yapıcam umutlu degılım cunku bırde usuttum fln dıye dusunuyorum ondan gecıkmıstır dıye göguslerım smdı acımaya sızlamay basladılar ve hıc olmadıgı kadar buyuduler 2 gunde anlamadım senı cok cok tebrık edıyorum rabbım devamını getırsın inş. aslında hazırmıyım ben anne olmaya onuda bılmıyorumm :KK53::nazar:

canım gecen ayda bu sekılde olmustu o yuzden korkuyorum artık yarın sabah yapıcam umutlu degılım cunku bırde usuttum fln dıye dusunuyorum ondan gecıkmıstır dıye göguslerım smdı acımaya sızlamay basladılar ve hıc olmadıgı kadar buyuduler 2 gunde anlamadım senı cok cok tebrık edıyorum rabbım devamını getırsın inş. aslında hazırmıyım ben anne olmaya onuda bılmıyorumm :KK53::nazar:

Ben de üşütmüştüm bu ay canım ama dayanamadım test yaptım çıktı çok şükür. Canım inşallah mutlu haberini alırız en kısa zamanda. Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

X