Test yapmaya korkuyorum

birsu

anne zuzu :)
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
292
0
MERHABA ARKADAŞLAR HASTALIĞIMI BEŞ GÜN GEÇTİ VE BEN TEST YAPMAYA KORKUYORUM ÇÜNKÜ DOĞUM YAPALI 10 AY OLDU BEBEĞİM DAHA KÜÇÜK HAMİLEYSEM KIYIP KÜRTAJDA YAPTIRAMAM NE YAPCAMI BİLEMİYORUM :1no2:

kıyamam canım sen yinede bi test yap istersen eğer hamileysen ikiside bu durumdan etkilenir biri sütden hasta olabilir diğeride gelişemez en azından emin olursun

bence hemenn test yap bebeğin sütten zehirlenebilir hem olsun oda bebeğin diğeri küçük diye kıyamıyosun

bir an önce doktoruna başvur ve kontrol ettir hayırlısı neyse o olsun beraber büyürler bu kadar dert etme kendine dikkat et tatlım sağlıcakla kal

bir test alıp evde yap bence eğer hamile isen başta dünya başına yıkılacak gibi oluyor bende aynını ay hatta dah kötüsünü yaşadım oğlu 5 aylıkken kızıma hamile kaldım ama iyiki doğurmuşun aldırmaya gittim kıyamadım senin gibi ikiside kocaman oldu hatta şu anda yanımda birbirlerini yiyorlar biriş12 diğeri13 yaşında beraber büyüdüler o kadarda zor olmuyo bir taşla iki kuş vuruyorsun üzülme canım sakin ol önce hamile olup olmadığından emin ol bence hayırlısıolsun senin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…