Test sonucu

gentil

Kun fe yekûnu
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
316
2
Arkadaşlar emin olamadım 2. çizgi silik ama hamilelikmi sizce o kadar çok hayal kırıklığı olduki

Eki Görüntüle 610090 Arkadaşlar emin olamadım 2. çizgi silik ama hamilelikmi sizce o kadar çok hayal kırıklığı olduki

bu teste göre pozitif ama yanlış pozitiflik veren testlerde oluyor farklı 2 marka ile dene bence öyle emin olabilirsin ben öyle yapmıştım
ben yinede şimdiden hayırlı olsun diyeyim

resmen hamilelik canım bu
inşallah test yanılmıyordur
ama neden bukadar umutsuzsun daha öncede çift çizgiyi görüpte boş mu çıktın

resmen hamilelik canım bu
inşallah test yanılmıyordur
ama neden bukadar umutsuzsun daha öncede çift çizgiyi görüpte boş mu çıktın

aynen öyle oldu cnm evde yapılan test değildi sağlık kabininde yapıldı hamile olduğumu söylediler çok sevnmiştim herkeste duymuştu boş çıktı aynı şeyleri yaşamak istemiyorum pazartesi kaan testi yapıcam inşallah:26:

bu teste göre pozitif ama yanlış pozitiflik veren testlerde oluyor farklı 2 marka ile dene bence öyle emin olabilirsin ben öyle yapmıştım
ben yinede şimdiden hayırlı olsun diyeyim

biliyorum cnm ama 2. bir test yapıp dahada ümitlenmek istemiyorum pazartesi kan testi yaptırıym hem yanlışsada adetim geliceksede gelir 5 gün geçti ama nasip İnşallah doğrudur:18:

Son düzenleme:
adetin kaç gün geçti canım. kaç gün sonra test yaptın ?

cnm pazartesi olmamlazımdı olmadı 5 gün gecikti bugünle beraber testi demin yaptım

canım öncelikle söylemeliyim ki test pozitife çok yakın hamile olabilirsin. Kan testi yaptırcam demişsin yapta netleştir ama yine herkese söyleme eşin bilsin filn ama herkes bilmesin. yinede sen bilirsin tabii .. İnşallah hamilesindir :)

bide şey sorucam adetlerin düzensizmidir ?

düzenlidi rcnm geçen ay bir hafta gecikmişti o zmanda yapmıştım negatifti ama geçen ay faranjıt oldum antibiyotik kullandım sanırım o yaptı zaten ben şu an değilimgibi düşünüyorum böylesi daha iyi inanıp üzülmekten:105:

bi test daha alıp yapsan üzmesen kendini. böyle umutsuz olursan olmaz ama pozitif düşün testin gbi :) hamilesin inşallah Rabbim kalp atışlarını duymayı da nasip etsin

bayağa kötü olmuş cnm yaa hangi marka bebe tıme yanlış gösteriomuş

bi test daha alıp yapsan üzmesen kendini. böyle umutsuz olursan olmaz ama pozitif düşün testin gbi :) hamilesin inşallah Rabbim kalp atışlarını duymayı da nasip etsin

Cnm moral için çok saol İNŞALLAh nasip olur tüm olmyanlanlara Rabbim nasip eder mide bulantılarımda var ama test yapmıcam kararlıyım pazartesine beklicem hayırlısıysa olur İnşAllah:97:

bencede hamilesin canım hayırlısı olsun
bu arada antibiyotik geciktirme yapıyor mu yaa bende bu ay kullandım ve adetim şu an 3 gün gecikmiş durumda.daha öncede antibiyotik kullandığım oluyordu ama hiç gecikmemişti
netten araştırdım antibiyotik gecikme yapmaz diye yazıyor bilemedim yaaa:18::18::18:

Cnm moral için çok saol İNŞALLAh nasip olur tüm olmyanlanlara Rabbim nasip eder mide bulantılarımda var ama test yapmıcam kararlıyım pazartesine beklicem hayırlısıysa olur İnşAllah:97:

İnşallah hamilesindir canım buradan takip edicem pazartesi günü :) kendine çok iyi bak moralini yüksek tut. :)

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...nlar/151713-antibiyotik-adeti-geciktirir.html bu forumda tartışılmış cnm doktorlar desede bana yaptı 1 hafta hemde kişiden kişiye değişir tabi

Son düzenleme:
inş hamişsindir sende bu kervana katılırsın hayırlısıyla
testin poz. görünüyo canım ama hayal kırıklığı yaşamışsın kan tahlili mutlaka yaptır benimde 2. çizgi silik çıkmıştı şuan 3ayı bitirdik rabbime şikür allah gönlüne göre versin ve nezlinde tüm isteyenlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…