Test Sonuçlarıma Bakar mısınız?

seerpiil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
16
0
Kızlar mrhb,temmuzun 24ünde bi ilişkim oldu idrar testi flm yaptım negatif çıktı,neyse uzatmıyım adetlerim düzenli ama bazen az geldi üstüne görmemidir diye şüphelerimden kurtulamadım.22 eylülde yaptırdığım test sonuçlarım bunlşar sizce gebelik ya da anormal bi durum var mı?Nolur sorgulamayın bilgisi olan cvp verirse sevinirim.dr. gösteremedim bazı şeylerden dolayı.Bazı arkadaşlar kan testinde önce negatifi sonra pozitifi gördüklerini söylemişler de.Bir de PROLAKTİN değeri hamilelerde 9.7-208.5 hamile olmayanlarda 2.8- 29.2 yazıyor benimki 10.8 kafam karıştı.Bu arada o ilişkimden sonra başka ilişkim olmadı.Sağolun.

TSH- 1.25
FSH- 6.48
LH - 6.47
Prolaktin- 10.8
HCG- 1
Estradiol- 138.93

Son düzenleme:
B-HCG değerinin yüksek çıkması gerekiyor eğer hamileysen ama o da 1 çıkmış yani hamile değilsin...

Teşekkürler,işte bazı arkadaşlar kan testinde önce negatif sonrasında pozitif gördüklerini söylemişler ya onun için kafam iyice karıştı.prolaktin de karıştırdı kafamı.Bi taraftan da hcg sürekli yükselirmiş diye okudum öyle olsa herhalde ağustostan eylüle kadar bile yüksek çıkması gerekirdi dii mi?

hanımlar o kadar okuyan var konuyu ama neden başka kimse fikrini söylemiyor değerlerde kötü bişey mi var acaba?

Uzman değilim ama bildiğim ve kendimde yaşadığım kadarı ile gebe değilsin malesef ama 3-5 gün sonra yinelemekte fayda olabilir, gönlünce olsun her şey...

merhaba ; evet hamile değilsiin adet zamanın yaklaşmış herhalde e2 yüksek çıkmış biraz prolaktinini kafana takmışsın ama takıcak bişey yok gayet normal çıkmış 26ya kadar normal üstü yüksek diğer testlerindede bence bir sorun yok...

Teşekkürler hanımlar,sazanus canım zaten istemiyorum benim sevineceğim bi durum yani,eylül adetimden önce test yaptırmıstım sadece hcg ye bakıldı o da 2den küçük çıkmıştı birde adetim bittikten sonra yaptırdım onda da bu sonuçlar çıktı.2 kez yaptırdım yani ama iyice emin olmak istedim.Allah isteyenlere versin inşallah.sembas e2 yi anlayamadım yüksek çıkmış demişsin ama adetim bittikten sonra yaptırdım ben adetime yakın değildi,sonuçta bu da normalse ve hamilelik yoksa iyi benim için .

Arkadaşlar pardon bu e2 nedir ve yüksekliğinin gebelikle ilgisi var mı acaba diğer değerlerin normal oldugunu yazmıs arkadaşlar ama buna kimse cvp yazmamış merak ediyorum da,sembas arkadaşımız adete yakındın sanırım yazmıs ama 15inde adet oldum bittikten 2-3 gün sonrası 22 sinde yaptırmıştım testi,bir de bu test sonuçları Kesindir değil mi?Yaklaşık 2 ay sonra yaptırdım da.Bi cvp yazarsanız sevinirim tam olrak bulamadım ne olduunu,tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar pardon bu e2 nedir ve yüksekliğinin gebelikle ilgisi var mı acaba diğer değerlerin normal oldugunu yazmıs arkadaşlar ama buna kimse cvp yazmamış merak ediyorum da,sembas arkadaşımız adete yakındın sanırım yazmıs ama 15inde adet oldum bittikten 2-3 gün sonrası 22 sinde yaptırmıştım testi,bir de bu test sonuçları Kesindir değil mi?Yaklaşık 2 ay sonra yaptırdım da.Bi cvp yazarsanız sevinirim tam olrak bulamadım ne olduunu,tekrar teşekkür ederim.

ben 3eylülde regl oldum ve 6eylülde bitti.daha sonra adet olmadım 2 kere idrar testi yaptım.ilkinde pozitif ikincisinde negatif cıktı regl dönemim 5 gün geciyoken gittim sağlık ocağında kan testi yaptırdım 0.100 cıktı doktor gebeliğimin olmadığını söyledi.testi yaptırmamdan 3 gün sonra adet oldum ama sadece az miktarda bir gün kanamam oldu.sizce neden olabilir.kan testi yanlış cıkabilrmi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…