Test sonuçları

Derya 12468

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2022
183
20
Tsh testi referans aralığı 0.34-5.6
Tsh değeri 1.19000
Selbest t4 tsti 0.52-1.48.
Değer i 1,27000
Estradiol e2 serum plazma değer 164.700000
Kizlar adet olmadan getmistim bu tesleri yaptirmays sonuçlar böyle çıktı bu sonuçlar ne için yapılır ve neden yüksek hiç yaptirdinizmi bunları

Tsh testi referans aralığı 0.34-5.6
Tsh değeri 1.19000
Selbest t4 tsti 0.52-1.48.
Değer i 1,27000
Estradiol e2 serum plazma değer 164.700000
Kizlar adet olmadan getmistim bu tesleri yaptirmays sonuçlar böyle çıktı bu sonuçlar ne için yapılır ve neden yüksek hiç yaptirdinizmi bunları
Tiroidlerinizde hiçbir sıkıntı yok tam emin değilim ama e2 zaten yüksek çıkmalı sanırım ben de adet göremiyodum gittim e2 yüksekti doktor hiçbir problem yok dedi

Tiroidlerinizde hiçbir sıkıntı yok tam emin değilim ama e2 zaten yüksek çıkmalı sanırım ben de adet göremiyodum gittim e2 yüksekti doktor hiçbir problem yok dedi
Hmm kısırlık için bir test vermemiş dimi orda
Bu sonuclara göre bana sadece hormon bozukluğu var demişti devlete gittiğimde olavista verdi ondan sonra özele gittim ilaca başlamadan önce bu testleri yaptı ardından devletin verdiği ilacı kullan. Çok güzel bir ilaç bu bittikten sonraki ay hamile kalırsın dedi
Ama benim bu sonuçlar neden bu kadar yüksek

Hmm kısırlık için bir test vermemiş dimi orda
Bu sonuclara göre bana sadece hormon bozukluğu var demişti devlete gittiğimde olavista verdi ondan sonra özele gittim ilaca başlamadan önce bu testleri yaptı ardından devletin verdiği ilacı kullan. Çok güzel bir ilaç bu bittikten sonraki ay hamile kalırsın dedi
Ama benim bu sonuçlar neden bu kadar yüksek
Sonuçlarınız yüksek değilki yani tsh 1. Küsür çıkmış benim 11

X