Test pozitif, Kimyasal mııı yerleşme mi :/ ?

mrsfly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
26
10
Selam hanımlar, ben pazartesi bata 4 kalaerken gebelik testi yaptım silik ama pozitif çıktı çarşamba tekrarladım baya belirginleşti hatta kaset test de yaptım aynı gün onda da silik de olsa çıktı, dün gece hafif bir lekelenmem oldu daha sonra şu ana kadar hiçbişi gelemedi, lekelenme kahverengiydi. açıkcası korktum bu sabah tekrar erken gebelik testi yaptım dünki ile aynı. Bat yarın. Ama şimdi korkmaya başladık acaba kimyasal mıdır diye.

bildigim kadarıyla gebelikte kahverengi lekelenme normal. kırmızı olunca sıkıntı. birde testi yapmadan sıvı alımıda önemli sanırım. kan verdiniz mi neden sadece kaset testlerle takip ediyosunuz ki?

bildigim kadarıyla gebelikte kahverengi lekelenme normal. kırmızı olunca sıkıntı. birde testi yapmadan sıvı alımıda önemli sanırım. kan verdiniz mi neden sadece kaset testlerle takip ediyosunuz ki?
Sabah yaptım hepsini ilk idrarla. Sadece kaset test kullanmadım, erken gebelik testi de kullandım. Çalışıyorum ve bat gelmeden kan testi için sürekli hastaneye gitmek istemedim. Hastanede kan testi vermek için batı beklemekti niyetim.

anlıyorum ama testlerde zaten pozitif çıkmış batı beklemek gereksiz. böyle bi durumda zaten beklenmez. bir sorun varsa doktor ilaç verir ben anlamadım hala niye gitmiyosunuz burada bi can söz konusu. hem endişelenip hemde çalişiyorum diye basit kan testi için bile zaman ayıramıyorsunuz ilginç.. umarım kötü bir durum yoktur kanla kesinleştirmeden ne desek boş

Kan verin

Hanımefendi kimyasal gebelik diye bişey var bir çok jinekolog bat geçmeden test vermeyin tavsiyesinde bulunuyor. Olur da tecrübesi olan biriyle konuşurum diye açtım bu topiği sizin tarafınızdan yargılanmak için değil. Lütfen kininizi başka yerde kusun, olur mu?

bacım ne kini :d hey allahım ya. tamam kardeşim sen haklısın. kusura bakma ben bilemedim aynen

ben kimyasal gebelik yasadim. 5-6 gun boyunca sildikce gelen bir lekelenmem vardi. kan testi verdigimde 75 cikmisti, 2 gun sonraki de 83 kusur cikinca anladik. o gunden sonra da dustu zaten.

lekelenme devam etmiyorsa sorun yoktur. varsa kimyasal gebelikten suphelenebilirsiniz. ama herseyden onemlisi kan testi ile takip etmeniz. burada ne desek havada kalir cunku.

bacım ne kini :d hey allahım ya. tamam kardeşim sen haklısın. kusura bakma ben bilemedim aynen
Çalışyorum diye hastaneye gitmemek sonuçta bir can söz konusu vs vs bunları siz söylemedinizmi? Burda bir kitle var en sevdikleri şey sabahtan akşama kadar burda gelip gidene ahkam kesmek bence siz onlardan olmayın :)

Teşekkür ederim, çok geçmiş olsun. mutlaka gideceğim.

Bhgc olması gerektiği gibi yükseliyorsa genellikle gebeliklerin ilk haftalarında kahverengi lekenlemeler olabiliyor benim iki hamileliğimde de olmuştu hatta ilk hamileliğimin 10. Haftasında da olmuştu.Çok şükür ikiside sağlıkla dünyaya geldi.çok stres yapmıştım o zamanlar bı sitelerdeki yorumları okuyup kendimi rahatlatmaya çalışmıştım.Pozitif düşünün yaradana sığının ...

Merhaba lae size bir soru sormak istiyorum benim bir arkadaşım çok yeni hamile doktor dedi yeni yerleşmis eşi bugün evde değil hastaneye gitmek istiyor kontrol amaçlı sizce orobuse binebilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…