Test pozitif kan 0.1

Kurt24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
1.394
347
23
Kızlar 28 ağustos adet günüm beklenendi , şüphelerim vardı su gibi akıntı göğüs ucu ağrısı ve regl ağrısı il strip test yaptım net pozitif çıkmıştı akşamında kan verdim regl günü yani 0.1 negatif çıktı dğn yine iki ayrı marka yaptım yine pozitif çıktı ne yapmalıyım gecikmenin 3. Günü kasık aprısı ve gğüs ucu acısı var? Testlerin hepsimi yanlış olur

Eklentiler

• IMG_6371.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 106
tekrar kan verin bu testler pozitif görünüyor eğer 10dk içinde çıktıysa

Ben sizin testlerinize çok şaşırıyorum. Nasıl hepsi böyle pozitif çıkıyor

ilk yaptığım testle kan vermeye gittm orda ki hemşireye gösterdim çünkü özel olunca para ödğyorsun tahlil için hani yinede gösterdim hemşire direk hamilesin kız dedi o derece net belliydi pozitif sorna gece sonuç öıktı negatif ama belirtilerinde var regl de yok , sabah uyandım ama aklım hala hamileymişim gibi hissediyordum tekrar iki farklı marka yaptım ve saniyesinde çıktı hani kuruma da değil yada çok silik bile değil net yani dedim bekliyim bari pazartesi kadın doğuma gideceğim , ablamda dedi kimyasal yda başka bişey olsa silikleşir falan dedi ama hiç silik değil aksine pozitif çıkıyor hadi biri yalancı diyelim ikinci yalancı diyelim 3. De mi yalancı olur ve hepsi farklı marka en son ki 100 tlik oahalı markaydı onda bile çizgi bellli oyğzden çok şaşkınım ve belirtilerim daha netleşmeye başladı göğsüm hiç bu kadar acımazdı regl ağrısı yaşıyım arkasına adet olurdum hala yok sadece su gibi akıntım geliyor anlamış değilim pazartesi doktora gideceğim artık

merhaba sonucunuz nedir? bende de idrarda 2 pozitif.1 negatif çıktı. ama kanda negatif çıktı. durumu bilsem ona göre davranacağım. çok hareketli bir spor ile uğraşıyorum. tekrar kan testi vermeme gerek var mı?

Sonuç ne oldu acaba K Kurt24

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…