Test pozitif çıktı ne zaman doktora gidilir kan vermeye gidilir?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Test pozitif çıktı

Ne zaman gideyim kan vermeye ben pazartesi günü düşünüyorum
Testi cumartesi günü yaptım?
Doktora ne zaman gideyim? Cuma gibi mi hastaneye boşuna gitmeyeyim moralim bozulmasını istemiyorum kese ne zaman görülür?

6 7 ci haftalarda bebeyi gormeye gidersin kan vermene ne gerek var hamişsin

Cuma günü yada Perşembe günü giderim hastaneye kan vermeye pazartesi günü giderim sağlık ocağından olur değil mi sağlık ocağından versem
Olur ama geç çıkabilir sonuç ben hiç vermedim orada. Çok kan vermenize gerek yok bir kere verin daha sonra 2 gün sonrasında verin 2 katı artmışsa zaten sağlıklıdır hesaplama yapar kese için gün alırsınız. Ben 2 kere kan vermiştim artışı sağlıklı görünce kese için randevu almıştım.

Hastanede daha hızlı mi çıkar kan testinde ki sonuç

Reglniz geçtikten sonra kan verdim betanizi görün 5.haftada kese 7.hafta kalp atışı duyuluyor

Reglniz geçtikten sonra kan verdim betanizi görün 5.haftada kese 7.hafta kalp atışı duyuluyor
Şimdi yarın Sağlık ocağı gidip kan versem salı günü 5. Hafta oluyor benim en son adetimin ilk günü 3 temmuzdu salı günü doktora mi gideyim acaba yoksa hepsi bir günde salı günün de hastanede mi yapsam

Canım beta olmadan bakarsa hepsini hastanede yao bazı devlet hastanesi özellikle hemen bakmıyor ultrasonla

Sen 5 hafta içindeyken git kese görünür bide ilk başta kan tahlili ve idrar tahlili de istiyor genel bütün değerlere bakmak için sonra 15 gün sonra gel diyor hepsini aynı yerde yaptırırsın
Saçma madem kan tahlili yapıyor ve çıkacak neden idrar testi geri istiyor
Valla ben emin olmak için önce sağlık ocağından kan vereceğim emin olacağım ondan sonra doktra giderim hemde beşinci haftaya tam girmiş olurum biraz altıncı haftaya kayarsa sorun yok bence su an 1ay 6 günlük idrar testinde göre

Son düzenleme:
Hamilelikte değerlere bakıyorlar o yüzden istiyorlar genel tahlil yani

Bence en mantıklısı 7nci haftada gitmek.
Yoksa yok kese görünmedi yok şöyle oldu.
Boşuna stress.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…