test için erkenmiii???

canım 4 gün için bişey diyemem ama ben 1 gün önce yapmıştım çıkmıştı.eğer erken döllenme olduysan çıkabilir yada geç döllenmeyse reglinden 1 hafta sonra bile sonuç verebiliyo.inşallah allah gönlüne göre verir canım...

Canım bende adet günümde yapmıştım ve çıkmıştı.Eğer hamileysen çıkıyor canım......

canim ben 3 gun kala yapmistim silikti. coook silik. hayalet gibi var yok arasi ama sonraki gun 2 gun kala yani dijitallerden almistim. sak diye pregnant yazmisti.hey gidi gunler hey:)

Canım bende aynı durumdayım bugünle 3 günüm kaldı kendimi okadar zor tutuyorumki test yapmamak için ama sabredicem adet günüme kadar bekliycem

Ayni dert ben de de var
ama kafayi yiyeceğim
acaba en erken çiakran test var mi diye konu açmayi bile düşündüm.
Ancak ,utandim sabiriszliğin bu kadari yani bebek ya 1 haftaliktir ya da hiç yoktur en fazla geç döllenme ise 20 günlüktür .
Hep bunlar var aklimda .
Hatta bir test aldim çantama koydum.
Dün dişçime hamiale olabilme ihtimalim var dedim .
Adam test yaptin mi deyince birden ağzimdan evet çikti.
Allahim kendime ne kadar kizdim ne testi yav keisn bri şey bile yok.
Ama adamacağiz bana inandi ve beni koltuktan kaldirdi.3. Aydan sonra yapariz diye eve gelene kadar ağladim.
Ben psikopatmiyim. Ben ne oldum böyle yalan söyledim diye.
Kizlar ben deli miyim.

ozaman sen deliysen ben senden deliyimmlaelaelaelaelaebenimdemi sorunlarım var acaba 10gün önceden test yaptım bugünde 4günüm var yine yaptırcamlülülülülülüsırnaşık şey
Ayni dert ben de de var
ama kafayi yiyeceğim
Ancak ,utandim sabiriszliğin bu kadari yani bebek ya 1 haftaliktir ya da hiç yoktur en fazla geç döllenme ise 20 günlüktür .
Hep bunlar var aklimda .
Ama adamacağiz bana inandi ve beni koltuktan kaldirdi.3. Aydan sonra yapariz diye eve gelene kadar ağladim.
Kizlar ben deli miyim.

Ayni dert ben de de var
ama kafayi yiyeceğim
Hep bunlar var aklimda .
Kizlar ben deli miyim.

yok canım hayatta tek değilsin bende senin gibiyim resmen kendimi dinliyorum düşünmeye başladığım anda karnım ağrıyor midem bulanıyor tamam işte heralde belirtileri diyorum düşünmediğim zaman ağrı falan gidiyor herşeyi kafamda uyduruyorum test yapmamak için kendimi okadar zor tutuyorumki eşimede söz verdim yapmıycam bekliycem diye off inşallah hepimiz hamileyizdir ya

neyse kızlar ben duramıyorumm şimdi çıkıyorum test yapmaya inş sonucunu hemen verirler öğleden sonra gelicem sizinle paylaşıcam hepinizi öpüyorum kocamnnnna.s.

Off aynı dert bende de var napıcaz kızlar biz boyle kafayı yiycez valla bişeyi çok isteyince olmuyo canlarım hiç aklımızda olmasa belki olacak Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah...

Son düzenleme:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Ya ben testi aldim çantaya koydum.bilmem artik
ama bu arada folik plus kullanan ar mi?
Kizlar adet günüm 5 temmuzda ben şimdi 5 ağustostan önce öğrenemem değil mi?
Bütün testeler boş çiakcak değil mi şimdi?
Offffffff
yok mu bakinca ahanda sen hamileisn diyecek biri ,,,bana. Offffffffffff

neyse kızlar ben duramıyorumm şimdi çıkıyorum test yapmaya inş sonucunu hemen verirler öğleden sonra gelicem sizinle paylaşıcam hepinizi öpüyorum kocamnnnna.s.

HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİ BEcoksekeriremsucoksekeriremsucoksekeriremsucoksekeriremsucoksekeriremsuKLİYORUM :)))))))))

29052008005lj0.th.jpg

yalnız değilmişim yavvv bende iki gün kala yaptım negatif bir gün geçti adetim gelen giden yok. ne adet olabiliyorum ne hameli kalabiliyorum. iyice sıkıntı yapıyor buda bende

X