test bozuk mu?

mihribn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
42
0
selam kızlar yukarda idrar testi örneklerinede aynı soruyu sordum ama kimse cevap vermedi. inşallah burdan cevap alabilirim :) bugün gebelik testi yaptım yalnız önce ikinci çizgi belirginleşti sonra ilk çizgi çıktı, önce ilk çizginin çıkıp sonra ikinci çizginin görünmesi gerekmiyomu yani test bozukmu siizce tekrarlayımmı hiç bişey anlamadım çünkü.. yardımcı olun lütfen

önce test çizgisinin cıkması lazım diye biliyorum canım
ama ikisde cıktıysa :) hamilesin tebrik ederim:))

bence hamilesin ama bi tekrar et bakalım..
kız yoksa heyecandan tersmi tuttun testi...

Son düzenleme:
Testi tekrar et bakalım ay ne kadar güzel.. çok heyecanlı yaa :) ALLAHım bizlerede nasip et inşallah Hayırlısıyla

yok yok ters tutmadım zaten heyecanlıda değilim beklemediğim bi gebelik aslında planlı değil eğer varsa sürpriz olcak ondan acabamı diyorum en iyisi yarın tekrarlıyım testi dimi kafam karıştı gerçekten

Test bozukta olabilir... Testte ilk cizgi testin duzgun calidtigini gosterirmis ikinci cizgiden sonra cikmasi enteresan... Yeni bir test yapmakta fayda var...

mrb arkadaslar ben amerıkada yasıyorum.hemen kan tahlılı yaptırma ımkanım yok. benım adet gunum 4 gun gectı(son adet gunum 14 hazırandı).adetımden 10 gun once başlayan belli şikayetlerım oldu.göğüslerim şişti ve 2 gün çok acıdı.şuan da şişlik devam edıyor.bel ağrısı.karın ağrısı ve sırt agrım var.kendımı cok yorgun ve uykusuz hıssedıyorum.ayrıca göğüsümdekı damarlar ve göğüs üzerindekı damarlar,kollarımdakı damarlar çok belirginleşti.ıdrarımda koyu ve kokuyor.göz bebeklerımde buyuk bununda belırtı oldugunu soyledıler ne kadar dogru bılmıyorum.test yaptım negatıf cıktı.bilgilendırırsenız sevınırım.tesekkur ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…