Test 2.çizgi silik ama adet oldum

Fatma22211

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
13
3
24
Adetim 2 gün gecikmişti test yaptım 2. Çizgi silik çıktı ama ertesi günü önce kahverengi leke geldi sonra kırmızı sonrada koyu kahverengi siyaha benzer şimdi de hasta olmuş gibi kan geliyo acaba hamilemiyim

Benim de öyle oldu, testiniz yalancı pozitif çıkaran testlerden değilse (artımed gibi) kimyasal gebelik de olabilir

Testin fotoğradı varmı canım kanaman dediğin gibiydi gebelik belirtisi de olabilir

Benimde öyle oldu maalesef dış gebelik yaşadım umarım sizinde öyle değildir mutlaka beta baktırın kanamanız normal regl gibiyse

Eklentiler

• 386F09C0-51DD-4FBE-93B1-F4CF47065C60.jpeg
    386F09C0-51DD-4FBE-93B1-F4CF47065C60.jpeg
    107,3 KB · Görüntüleme: 322
Benimde öyle oldu maalesef dış gebelik yaşadım umarım sizinde öyle değildir mutlaka beta baktırın kanamanız normal regl gibiyse
Çok geçmiş olsun inşallah benim de öyle değildir
Canım teste bir damla su damlat silik liği giderse negatif kuruma çizgisidir eğer gitmezse pozitif tır su uygulama yöntemi doğru sonucu gösteriyor dene bir ona göre hareket edersin
tamam canım deniyim sana da haber veririm

Teşekkür ederim umarım öyle değildir testim artımed olmasın ve talimatlarına uy testin benide etiketle olur mu sonucunu

Canım teste bir damla su damlat silik liği giderse negatif kuruma çizgisidir eğer gitmezse pozitif tır su uygulama yöntemi doğru sonucu gösteriyor dene bir ona göre hareket edersin
Silik çizgi tamamen gitti çok üzüldüm şuan

Ben 3 kez suya tuttum.gitmedi yumurtlamanin 10 cu günü adete 6 gün varken yaptım dün ya bugün erken gebelik birde kaset denedim ikiside negatif çıktı anlamadım testlere artık guven olmuyor😔

Eklentiler

• IMG20240107134455.jpg
    IMG20240107134455.jpg
    233 KB · Görüntüleme: 237
Canım seninde silikti noldu suylada gitmemisti siliklik demi benim yarim saat sonra ikinci cizgi çıkmışti 3 4 kez suya tuttum gitmedi bugün erken gebelik birde kaset yaptım negatif çıktı anlam veremiyorum

reglimede 4 gün kaldı ya yarın sabah yada salı gidip vermeyi düşünüyorum bende haberdar edelim birbirimizi inşallah vardır ikimizinde bütün test yapıp silik çıkanları da🌸
İnşallah canım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin 🤲
Ozaman kuruma çizgisiymiş maalesef 😢 Rabbim sağlıkla sıhhatle nasip eylesin 🤲🏻
hâlâ bi umut belki tutunma kanamasıdır dye düşünüyorum kötü düşünmek de istemiyorum ama

Canım seninde silikti noldu suylada gitmemisti siliklik demi benim yarim saat sonra ikinci cizgi çıkmışti 3 4 kez suya tuttum gitmedi bugün erken gebelik birde kaset yaptım negatif çıktı anlam veremiyorum
Kan vericem canım zaten 6. Gün gecikmem var en net kanda çıkar inşallah bakalım

Şimdi sağlıkocağındayım kan ve idrar tahlili vericem canım 🥰

X