Tesettürlüyüm ama balayında gün boyu eşimle olmak istiyorum.Lütfen yardım!!!

basrolbenim

gelecek bir gün gelecek...
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2012
423
132
Merhaba kızlar bu balayı konusu ne kadar sıkıntılıymış ya. Tesettürlüyüz ama hiç seçenek yok gibi olanlarda ayrı ayrı. Eşimle gün boyu ayrı kaldıktan sonrada pek mantıklı gelmiyor balayı. İslami otellerde diğerlerine göre biraz pahalı galiba.Bende en sonunda şöyle bişey düşünüyorum odasında küveti veya jakuzisi olsun, tam pansiyon açık büfesi, bir de sauna bölümleri bay-bayan ayrı olsun yeter. Havuz ve denize girmeyi balayında çok önermedikleri için belki girmem ama denizi olursa da güzel olur:) yani bu olanakları sunan İslami otel formatında yada olmayan ama tesettürlülerede bön bön bakmayan , yadırgamayan bir yer billen,giden, gören, duyan varsa lütfen yardımcı olurmusunuz sadece 2 dk. şimdiden herkese teşekkürler :)

saunayı bilmiyorum ama odada jakuzisi olan otel adem&havva offff çok güzelll hayallerimdeki otell

sağolun kızlarr fikirler için evet gün boyu beraber olabileceğimiz bir yer demiştim ama yine islami bi otel seçtik ben istesemde diğer yerlerde rahat edemeyeceğimi anladım, bir de havuz du denizdi sakıncalı deniliyor havuza değilde denize belki denizde ayrı değil zaten bu düşünceyle şah inn paradise otelde rezervasyon yaptırdık güzel bir yere benziyo arkadaşımın kardeşide gitmiş çoook memnun kalmışlar , yorumlarada baktım herşey güzel içime sindi yani.. ihtiyacı olanlar araştırsın derim bilgilerinize herşeyin hayırlısı olsun :)

bende bu dertten muzdaribim
bende evliliğimin ilk günlerini kocacımla diz dize göz göze geçirmek istiyorum o yüzden islami otelleri düşünmüyorum
bu nedenle doğayla iç içe dağ evleri falan tercih edeceğiz gibi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…