tesettürlülerin rahat edebileceği islami otel dışındaki otel deneyimi paylaşımı...

betulita

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
54
8
Merhaba arkadaşlar.. ekim sonu balayımız için yer araştırmasına giriştim. islami otellerin yorumlarını okudum ve çok iç açıcı gelmedi. daha çok keyif alıp verdiğimiz paranın hakkını yerine getirebilmek adına rahat edebileceğimiz fakat islami olmayan bir otel arıyorum.havuzdu denizdi çok önemli değil benim için. o yüzden temiz,yemekleri güzel olan ve huzurlu olabileceğimiz, çok fazla yabancı turistin olmadığı ve muhafazakar kesiminde rahatsız olmadan tatil yapabileceği otel deneyimi olan arkadaşlar fikir verip yardımcı olabilirse çok sevinirim.

ben afyondaki ikbal,korel ve güral otellerini tavsiye ederim. yarım pansiyon ve denizi ytok maalesef.ama otel konseptine uygun herşey var.

Geçen forumu karıştırırken gördüm. Seray emlak diye bir yer telini de yazmıştım tesettürlü arkadaşım vardı ona lazım olur diye. Korunaklı müstakil havuzlu villaları kiraya veriyormuş. Reklam amaçlı üyelik...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…