tesettürlüler için sakin bir yer istiyorum.önerileriniz...

seha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
340
2
arkadaşlar merhaba
yoğun bir okul döneminin ardından dinlenmek ve biraz eşimle başbaşa kalmak istiyorum.istediğim yer şöyle:yeşilliği bol,denizi olan, kendim tesettürlüyüm kimsenin bana nerden çıktı bu diye bakmayacağı, 8 aylık bebeğimle rahat edebileceğim, fiatları da uçuk olmayan yakın il veya ilçelerinde gezilecek yerlerin olduğu günü birlik gidilip dönülecek bir yer...çok şey mi istedim.
fikir ve önerileirnizi bekliyorum

selam bende tesettürlüyüm bana arkadaşlarım adrasanı önerdi sende bi bak istersen
(antalya/kumluca-adrasan )

kızlar ßende tesettürlüyüm.. hatta peçeliyim... size kesinlikle kuzuluğu tavsiye ediyorum biz eşimle sürekli oraya qideriz orda hep muhafazakar insanlar var öyle rahatsız edicek derecede açık insanlar qöremezsiniz :) kuzuluk kaplıca yeri ama sülüklü qöl falan var qezme yerleride qüzel..hep yeşillik köy qibi bir mekan :) o yüzden ben size orayı tavsiye edebilirim :lepi: :1hug:

biz internetten bytatil.com sitesinden bir haftalığına tatil satın aldık ve kandırıldık paramızı karttan çektiler ve son dakika bavullarımızı hazırlayıp yola çıkmışken bi öğrendikki bizim otelde yerimiz filan iptal edilmiş parası verilmemiş tur tarafından . oyuzden silere tavsiyem insanların güleryüzlü sesine ve bilinmedik net sitelerinden tatil almayın bu tur gibi daha bir dünya tur şirketi var ve biz paramızı geri alamadık hem maddi hem manevi olarak üzüntü içindeyiz gerçekten yazıklar olsun bu tür şirketlere.lütfen bunu herkesle paylaşında en azından diğer insanlar kandırılmasın :KK43:((

ayrıca bu firmanın AUTHENTIC TOUR nettentatil.com olarakda isimleri ve siteleri var bunu herekse duyurun bir çok insan kandırılıyor engel olalım

X