Tesettürlü Arkadaşlar Adenya Resort Hotel'e giden var mı ??? (resimli)

gamzeli_yarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
33
0
Arkadaşlar bu otele giden var mı ? Tesettürlü bayanlar için yeni açılan otellerden birisi ben fotoğraflardan bakınca çok beğendim geçen sene başka isimle hizmet veren bu otel şimdi Adenya Otel adında hizmete açılmış...Araştırmalarıma göre iyi yorumlar aldım balayı için burayı düşünüyoruz nişanlımda gayet beğendi...Aranızda buraya giden var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

$restaurantlar (13).jpg $3.jpg $25.jpg $26.jpg $27.jpg $30.jpg $31.jpg $32.jpg $genel görünüm (2).jpg $genel görünüm (7).jpg $odalar (8).jpg $odalar (12).jpg $restaurantlar (1).jpg $restaurantlar (6).jpg $restaurantlar (10).jpg $22.jpg $21.jpg $20.jpg $2.jpg $1.jpg $4.jpg $5.jpg $6.jpg $7.jpg $8.jpg $11.jpg $12.jpg $13.jpg $14.jpg $15.jpg $16.jpg $17.jpg $restaurantlar (14).jpg

çok güzel gözüyr kadın erkek havuzlar ayrı mı fiaytları nasıl neyse bende bir bakayım farklı bi yer araştrıyorum da bu sene :)

çok güzel gözüyr kadın erkek havuzlar ayrı mı fiaytları nasıl neyse bende bir bakayım farklı bi yer araştrıyorum da bu sene :)

sayfasında fiyatları yazıyor her ay ve mevsime göre fiyatlar farklı tabi euro üzerinden değerlendirilmiş sitedeki fiyatlar...Evet bende çok beğendim bayan ve erkek havuzları ayrı + mescid var + alkollü içecek kesinlikle bulunmuyor + animasyonları filan ne biliyim ben çok beğendim tam benlik aslında :)

sayfasında fiyatları yazıyor her ay ve mevsime göre fiyatlar farklı tabi euro üzerinden değerlendirilmiş sitedeki fiyatlar...Evet bende çok beğendim bayan ve erkek havuzları ayrı + mescid var + alkollü içecek kesinlikle bulunmuyor + animasyonları filan ne biliyim ben çok beğendim tam benlik aslında :)

ben burayıbilmiyrumda aynı bu statüde şah inn paradise var çok güzel ben oraya gidyrum genelde burasıda hoşuma gitti baya eğer gitmediysen balayı olarak orayıda tavsiye edebilirimn canım çok güzel havuzları yemekelri oratma tatail köyü mayıs ayında baya uygun ve çokta sıcak bi bölge ekimde bile sezon devam ediyr

ben burayıbilmiyrumda aynı bu statüde şah inn paradise var çok güzel ben oraya gidyrum genelde burasıda hoşuma gitti baya eğer gitmediysen balayı olarak orayıda tavsiye edebilirimn canım çok güzel havuzları yemekelri oratma tatail köyü mayıs ayında baya uygun ve çokta sıcak bi bölge ekimde bile sezon devam ediyr

yok canım şah inn paradisenin methini çok duyduğum oldu ama gitmedim henüz oraya...Ortam farklı ve hoş geldiği için burayı düşünüyorum şu anlık ama Şah-İnn Paradise hep gitmek istediğim yerlerden birisi umarım bi dahaki senede orası nasip olur :) Çok teşekkürler

yok canım şah inn paradisenin methini çok duyduğum oldu ama gitmedim henüz oraya...Ortam farklı ve hoş geldiği için burayı düşünüyorum şu anlık ama Şah-İnn Paradise hep gitmek istediğim yerlerden birisi umarım bi dahaki senede orası nasip olur :) Çok teşekkürler

umarım orayada gidersin :) neyse sen bu sene bu dediğin yere gidersen gelince yaz bana unutmazsan bende seneye düşünebilirim :)) allah mesut etsin bu arada

hanımlar... biz de balayı ıcın buraya gitmeyi düşünüyoruz da gidenlerin yorumlarını öğrenebilir miyim? bir de hangi odada kaldınız? ben royal delux diye düşündüm... bir de balknunda perde var mı? jakuji filan var ya balkonda...

hanımlar... biz de balayı ıcın buraya gitmeyi düşünüyoruz da gidenlerin yorumlarını öğrenebilir miyim? bir de hangi odada kaldınız? ben royal delux diye düşündüm... bir de balknunda perde var mı? jakuji filan var ya balkonda...
merhaba biz 25 ağustosta evleniyoruz 26sında adenyada olucaz balayı için inş.bizde netten araştırdık bulduk hoşumuza gitti fiyatları fazla ama değer gibi bakalım...

biz geçen yıl eylül ayında balayı için ordaydık balayı suiti tutmuştuk ve gerçekten güzel bir tatildi en güzel tarafıda bayanlara özel plajı olması ve kesinlikle içiniz rahat bir şekilde denizden yararlanabiliyor olmanız.fakat temmuz ağustos aylarında biraz kalabalık olduğunu söyleyenler var ve haliyle kalabalıktan sebeb şikayetler oluyormuş.

X