Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

seni seviyorsa başka yerde iş bulur ,ailesinden de kopar alır seni başka yerde yaşarsınız çokmu zor bu ,bence zor değil ikiniz de seviyorsanız kendi başınıza bir hayat kurabilirsiniz ,sen çalışmaya nasıl bakıyorsun bilmiyorum ama sana uygun bir işte sen de çalışabilirsin gül gibi geçinip gidersiniz gerçekten sevdiğine eminsen vazgeçme ileride başkasıyla evlenince çok pişman olursun buna emin ol evli biri olarak sana bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim ..insanlar ne olacak evlendikten sonra kocamı severim diye görücü usulu evleniyor sonra da sevemiyorlar hep içlerinde kalıyor ,evlilikte onu ayakta tutan sevgidir bunu unutma sevgi çünkü herşeye kadirdir ,sevdiğin zaman sabredersin mücadele edersin ama sevmeyince evliliği yürütmek zor oluor ona göre

ailenin onayı tabikide önemli ama.. kaç yaşındaki bu çocuk kendi düzenini kurabiilecek hiçmi durumu yok hep ailesine bağlımı kalıcak...

......................

doğru alışmışız başkalarının kurduğu hayatı yaşamaya değil mi ,annelerin babaların istediği hayatları yaşamaya zorlanmışz sinir oluyorum bu gibi durumlara ,sen ailene saygısızlık et demiyorum ama ailenin istediği hayatı yaşamak zorunda değilsin istediğin kişiyle 2 şahit dahilinde evlenme hakkın da var biliyorsundur bunu

eşarp alıcamtım baya bi inceledim ve harika eşarplarınız var kızlar bende fotoğraflarını çekersem koyarım buraya yalnız çok yorum yapılmış içinden o çok beğendiğim eşarbu bulamadım soracaktım nerden alındı markası nedir die

ne yapacaksın aileyle içiçe olmayı ,şu anda bekar olduğun için bazı şeyleri anlamıyorsun tabiki ama iki tarafın aileleri ile de çok samimi olmayacaksın ne sen ne o ,arada mesafe olursa daha güzelo lur ,çok samimiyet tez ayrılık getirir bunu unutma tecrübelerimden söylüyorum üzerinize düşeni yapın ama ailelerle çok sıkı fıkı olmayın her zaman sorun oluştururur bu ,siz kendi başınıza bir hayat kurmayı deneyin dediğim gibi sen de çalışırsın ne olacak ALLAH bir kapı açar emin ol buna bu tip bir durumu çok yakın bir arkadaşım yaşadı beş kuruşları yoktu evlendiklerinde ama birbirlerini çok seviyorlardı şimdi ise durumları düzeldi iiler mutlular ama elele mücadele verdiler ve bu onları biribirlerine daha da bağladı kimseye muhtaç olmadan yaşıyorlar

Son düzenleme:
sen bilirsin ozaman diyecek başka bir şeyim yok seni ikna edemeyeceğim sanırım ama ileride pişman olmazsın umarım

Son düzenleme:
yazmıyosunuz sanırım neyse kızlar ben çıkıyorum biraz kendime gelem
lütfen benle alakalı yazdıkarınızı silin
öğrenmek isteyenler öğrendi zaten daha fazla kimse bilmesin

slm kızlar bende geldimm
talyacım geçmiş olsunn poponada geçmiş olsun :1hug:

biricik hakkında hayırlısı olsun cnm: 1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…