Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

gecenlerde bende düsüyordum az kaldi, ama düsme pozisyonu cok komikti kendi kendime güldüm

bacaklarim ayrildi düserken resmen, sonra toparladim, sanki buzun üztünde paten ayakkabilarla gibiyidm
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mafoldumbenevet canım geçmiş zamanlard olan ve yeniden canlana bişey:çok üzgünüm:
eee nesi özel şimdi başkasına anlatıyorsun da ben sorunca trip yapıyorsun kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

burası da iice sakarlar topiği oldu iimi :roflol::roflol:

biriciğim efet karşılar hala.. ama gönül ferman dinlemiyor:asigim:
canım senin niye canını sıkıyor sevmek gibisi varmı yha.. yada karşılığımı yok merak ettim ama anlatsana biraz
robot kız bikerede fabrikaya jandarmalar gelmişti onların önünde düşmüştüm.. hep dalga geçmişti herkes çocukları gördün ayaklarına kapandın diye.. :dance:

sultanım yıldızım saolun kızlar popo sağlamda:):) kendinden yastıklı kglalar saolsunbilmiyorumkismile

evet ben de öyle derdim görseydim seni :roflol::roflol::roflol:

ucundan söyledim be muroş daha fazlası yok birde alıntıyı siler misin lütfeeenbilmiyorumkismile

sen de ser verip sır vermiyorsun ne var bunda sanki birisi gelip burayı okuyacak yani neyse sen bilirsin inş. hakkında hayırlısı olur ne diyeyim

biriciğim anladım ama böyle ablası şunu dedi şu bunu dediyle olmaz... bence imkanınız varsa ikiniz bir araya gelip ne yapıcağınıza karar verin.. karışık bir durum ama hakikatenboshayallersmile

ya bu ailelere de sinir oluyorum herşeye burunlarını sokuyorlar ,adamlar seviyor işte size ne yaaaa ALLAH ALLAH ,ailesinin illa evet demesi şartmı ,sevdiğin çalışmıyormu bir yerde çalışıyorsa eğer kendi hayatınız kendiniz kurun ailelein dediğimi olacak illaki kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…