Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ya kizlar önceki sayfalarda yaziyo seker geldi hepsini anlatti
yazik bu konustugu cocuk yokmuydu , bunu evine cagirmis ders calisalim bahanesiyle.
buda güveniomus artik gitmis yazik ne yapsin
oda orda sekerimize saldirmis, yani zorla bisiler yapmis filan,
bizim kiz cok fena moreli bozuktu, cok kötüydü ya
pislik herif, nefret ediom bazen erkeklerden iyice kötükedihüso

nerdesiniz siz bakim :mymeka:

ben burdayım :sm_cool::sm_cool:

tühh yaaa hay allah geçmiş olsun ama ben ona demiştim değilmi bu işlere balıklama atlama diye hislerimde hiç yanılmam zaten bir de niye adamın evine gidiyor onu anlamadım yaaa ne olursa olsun erkeklere güvenilip evine gidilirmi çok kızdım bak şimdi genç kızlara uyarım olsun ne kadar severseniz sevin ne kadar güvenirseniz güvenin asla bir erkeğin evine gitmeyin

bu ara burda çok vakit geçirmek istemiyorum bende ara ara çıkıyorum
içim çok sıkkınboshayallersmile

ne oldu yine sana hayırdır

ben burdayım :sm_cool::sm_cool:

tühh yaaa hay allah geçmiş olsun ama ben ona demiştim değilmi bu işlere balıklama atlama diye hislerimde hiç yanılmam zaten bir de niye adamın evine gidiyor onu anlamadım yaaa ne olursa olsun erkeklere güvenilip evine gidilirmi çok kızdım bak şimdi genç kızlara uyarım olsun ne kadar severseniz sevin ne kadar güvenirseniz güvenin asla bir erkeğin evine gitmeyin

bencede büyük hata yapmış ben çok korkarım böle şeylerden Allah muhafaza.

ne oldu yine sana hayırdır

özel bi durum yaaa boşveerolumunekankayizsmile

ne die giderler tanımadıkları insanın ewine erkek arkadası olması ne kadar güven verirki o kadar olaylar oluyorki buna bile bile lades deniliyor sanki çok fazla da konusmak yanlış olur aslında büyük konusmaktan hep korkmusumdur inşallah bi daha yasamaz böyle seyler

kızlar mrb nasılsınız..

ben sabah karda popo üstü düştümkaydirigubbakcemile3hala ağrır kolum bacağım

cumarteside elimi sıkıştırmıştım bu haftayı sağlam atlatabilecekmiyim aceba:eek:

talya geçmiş olsun canım yaa walla baskasının basına gelince acayip komik oluyookaydirigubbakcemile3 sefer ayındayız kazanın belanın cokca oldugu bir ay bol bol sadaka vermek dua etmek lazım Allah kazadan beladan korusun herkesi:Saruboceq:

tabiki özel ama bunlardan ders alınmalı diye konuşulması gerekir illaki şahıs üzerinden değil de bu konuyu tartışabilirz yani
benimki tartışılıcak bi konu değil özel işte anla:çok üzgünüm:
neyin var canimolumunekankayizsmile
canım ulu orta anlatmasam iyi opuyorumnanaktan
kızlar mrb nasılsınız..

ben sabah karda popo üstü düştümkaydirigubbakcemile3hala ağrır kolum bacağım

cumarteside elimi sıkıştırmıştım bu haftayı sağlam atlatabilecekmiyim aceba:eek:

:roflol: :roflol: :roflol:sakin ol talyam geçmiş olsun sadaka ver birine kız a.s

saol ebrucum ablam yanımdaydı.. gülmekten kaldıramadı beni... resmen uzandım yere dedim hiç kaldırmasaydında uykuma burda devam etseydim:):):)

[
biriciğim ellerimde parmaklarım filan hep yarabantlı:):):)lambur lumbur napıyorsam artık başarıyorum kendimi yaralamayısırnaşık şey

Son düzenleme:
biriciğim ellerimde parmaklarım filan hep yarabantlı:):):)lambur lumbur napıyorsam artık başarıyorum kendimi yaralamayısırnaşık şey

:roflol:bu halde beni güldürdünya rabbimde seni güldürsün emi
bu ay çok belalı bi aymış o yüzden dikkatli olmak lazım birde kaza bela için bol bol sadakaşutarafagitti

valla canım sonradan anlatınca gülünüyor komik oluyor.. sevdiceğim fabrikanın bahçesini temizlettirdi ..yemeğe inerken düşmeyim diye.. bide msjda sıkı sıkı tembihledi dikkat et diyekaydirigubbakcemile3fabrikanın dilinde sakarlıklarımsırnaşık şey

robot gülme valla bende dün böle fabrikada arkadaşa güldüm merdivenlerden düştü:):) sabah ben kapaklandım yerealsanaalsanasmile

gülerim ne var yasak mı :roflol::roflol::roflol:

seni görmek isterdim yawww elime kahvemi alıp seni izlerdim iimi :roflol::roflol:

ben de düşersem sen de beni izlersin düşe kalka akşam ederiz iimi :roflol::roflol::roflol::roflol:

]
valla canım sonradan anlatınca gülünüyor komik oluyor.. sevdiceğim fabrikanın bahçesini temizlettirdi ..yemeğe inerken düşmeyim diye.. bide msjda sıkı sıkı tembihledi dikkat et diyekaydirigubbakcemile3fabrikanın dilinde sakarlıklarımsırnaşık şey

ayy ne düşünceliymiş sevdiceğin değerini bil
ailen halen karşımı cnm bi ara öyle bişey demiştin yanlış anlamadıysam

X