Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

şeker valla ohaa diyorum.. ne demek yha arka filan... klava:klava: nasıl der bunu yha.. bide diyorsun cemaatçi dini bütün diye.. bırak ya allahh aşkına sakın görüşme şekerim yha sakın...

ne görüşmesi ya görüşsem bile kandırmak için görüşürüm bende oynamalıyım ona

ben çıkıyorum kızlar size çok ihtiyacım var şu sıra ama net kapandı malesef netcefeyede pek gitmiyorum herkese selam dualarınızı eksik etmeyin öpüyorum hepinizi allaha emanet olun senağlama

sltanım seninki nasıl iyidir inş sormadan gitmeyeyyeyim sen bari iyi ol senağlama

ayy şeker cemaatte farklı şeylermi aşılamışlar bu çocuğa.. yada ne biliyim çocuğu çok sıkmışlarda bastırılmış duyguları sendemi açığa çıkmış öküzün...

sanırım öyle ilk defa benle bişeylr yaşadığını söyledi bi kız arkadaşı lmuş da önce o zamnda kız her gün biriyle çıkıyormuş takmamış ilk karşılıklı sevdiği benim dediğine göre

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlamasenağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlamasenağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

üzülme canim, bu dünyanin birde öteki tarafi var, senin hic bi sucun yok

pislik herif Allahindan bulsunklava:

ben geldim kızlarrr
kaç gecedir yanlız bırakıyonuz kızlar üzülüyorum vallahii
ŞEKERKIZZ inanamadım şöle bi geçmişi okudumda nasıl bir insan buu
cemaat felan hikaye bencecemaatla alakası yoktur
ALLAH korumuş seni
anlmadığım şey evine nasıl gittinde yanlız kaldınız
ben yanlız kalmazdım şahsen

çok dikkatli ol bundan sonraa yanlız çıkma dışarı yanında mutlaka biri olsun seni evlendirmeye mecbur bırakmak için bişiler yapmasın allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…